50-70 TL ISS Önerisi

gablov

Hectopat
Yer
Königsberg
Daha fazla  
İstanbul'da Sultangazi ilçesinde yaşıyorum. 2-3 Mbps upload 10+Mbps download verecek bir ISS arıyorum. Burada altyapılar pek iyi değil. Bu yüzden bu hız bile yeterli.
Kopma vs. yapmayacak bir ISS iyi olur. Tarife ismi verirseniz sevinirim.

Kullandıklarım ve İstemediklerim: Netspeed, TürkNet, Vodafone.

İstanbul'da Sultangazi ilçesinde yaşıyorum. 2-3 Mbps upload 10+Mbps download verecek bir ISS arıyorum. Burada altyapılar pek iyi değil. Bu yüzden bu hız bile yeterli.

D-Smart tavsiye ederim. Modemi fişe tak ve kullan ben 1 yıldır sıkıntı yaşamadım. Ben ADSL2 kullandığım için tarife ismi veremeyeceğim ararsan sana uygun bir tarife vericeklerdir altyapına göre.

Vodafone'den tiksiniyordum öğrenci evin de 1 yıl kullanmak zorun da kaldık perişan olduk. Şimdi okul bitti evime döndüm. Vodafone fiber altyapı döşemiş adamlar kesin olarak söz verdiler internet hızlı olucak diye o şekil de bağlattık ve çok memnunum. 71 tl aylık.

Vodafone'den tiksiniyordum öğrenci evin de 1 yıl kullanmak zorun da kaldık perişan olduk. Şimdi okul bitti evime döndüm. Vodafone fiber altyapı döşemiş adamlar kesin olarak söz verdiler internet hızlı olucak diye o şekil de bağlattık ve çok memnunum. 71 tl aylık.
Altayapı sıkıntılı dostum buralarda.
Bu fiyata ISS kalmadı. Netgalaxi var en ucuz ona bakabilirsin. 16Mbqs download ve 2Mbqs upload 55TL.
Bütçeyi biraz arttırırsak neler önerirsiniz?

Altyapı Türk Telekom olduğu için hepsi aynı hizmeti verirler. Netspees ve Türknet kullanıp beğenmemişsin. Türk Telekom kullanmalısın o zaman.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı