50-75 TL Kulaklık önerisi

neverdlr

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu fiyat bandında mikrofonu iyi olan fiyat/performans kulaklığını önerebilir misiniz? Bu konulara çok uzağım ses alması ve mikrofonu kötüden iyi olan fiyat/performans bir mikrofonlu kulaklık arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı durumu yaşayıp internette arattım karşıma işe yarar hiçbir yorum çıkmadı. Bende bir risk alarak yorumu yazarken kafamda duran bu kulaklığı aldım. Snopy Rampage SN-RX4 Gaming Siyah Mikrofonlu Kulaklık Fiyatı

1 aydır bende. Mikrofonu eğip büküp ayarlayabiliyorum ve kulaklığın kablosu extra sağlam. Genel malzeme kalitesi iyi. Mikrofon sesi iyi. Ben 5/10 veriyorum. Ses kötü gitmiyor ama telefon gibi nette gitmiyor.

Benim başka da bir tecrübem yok tek tecrübemi senle paylaştım :D

4 5 sene once Philips SHM1900 almistim. Hala sıkıntısız kullaniyorum. Hem kaliteli, hem iyi ve zamanında ucuzdu. Suan fiyatını bilmiyorum ama aradığın fiyat aralığında olması gerekiyor. Şekilli bir seyler aramiyorsan öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı