50 bin TL civarı motor tavsiyesi

Bu yola, ağırlığın gibi şeylere bağlı değişir.
Düz yolda 70-80 gibi görürsün diye düsünüyorum.
Daha üstünde kullanma niyetin varsa düz ve hafif eğimli yerlerde göremezsin ama yokuş aşağı 90-100leri görebileceğini düşünüyorum.
Ben şahsen kafamı gövdemde seviyorum o yüzden fazla hız yapma.

Yok 80'in üstü ile işim yok zaten bemim sadece yokuşlarda beni bırakmasın bana yeterli güçlü olsun istiyorum.

Yok 80'in üstü ile işim yok zaten bemim sadece yokuşlarda beni bırakmasın bana yeterli güçlü olsun istiyorum.

Kuryelere 125CC yetiyorsa size de yeter büyük ihtimal. Akrabam uzun süre matı 125 ile İstanbul'da kuryelik yaptı, 0 sorun.

Çıkabilen 2 kişiyle de çıkıyor yokuşu motorun biraz canına okuyup çıkabiliyor.
Başlarda zorlanırsın ama alışırsan hafif zorlanarak çıkarsın.
Köyde amcaoğlunun motoruyla depodüz diye anılan bir yeri rahat çıkıyorduk ben çocuktum o aralar 50 kiloydum o da 70 yani 120KG yük ile motoru bağırta bağırta köy yolunda çıkıyorduk.

Yarı otomatik güçlü motor RKS markasını önermem ama aynı tarzda diğer markalara bakabilirsiniz.

Hangi markaşarı tavsiye edersin. Günlük 20km anca yaparım

Çıkabilen 2 kişiyle de çıkıyor yokuşu motorun biraz canına okuyup çıkabiliyor.
Başlarda zorlanırsın ama alışırsan hafif zorlanarak çıkarsın.

Vitesli değil değil mi bu tip motorlar. Bir de nasıl bir şey istediğimi anlamışsındır artık tam bir marka model önerebilir misin?

Vitesli değil değil mi bu tip motorlar. Bir de nasıl bir şey istediğimi anlamışsındır artık tam bir marka model önerebilir misin?
Scooterler bazen yokuşlarda sapıtabiliyor o yüzden yokuşları dert ediyorsan tüm kontrol sende olsun vitesli kullan.
Aslında fiyat bandında ikinci el temiz ürünlere bilen birisiyle bakmanı öneririm.

TK03
Mondıal Drift L CBS
Bajaj Discover 125 ST (Ortalama kalitede marka çin malları gibi kalitesiz değil japonlar kadar iyi de değil şuanda bu bütçelerde motor alacak olsam 15 bin km altı bu arkadaşı bulabilirsem bakardım)
Mondıal 125 MH Drift( Aslında pek iyi sayılmaz ama yedek parçaları çok kolay bulunuyor ve ucuzlar.)

Scooterler bazen yokuşlarda sapıtabiliyor o yüzden yokuşları dert ediyorsan tüm kontrol sende olsun vitesli kullan.
Aslında fiyat bandında ikinci el temiz ürünlere bilen birisiyle bakmanı öneririm.

TK03
Mondıal Drift L CBS
Bajaj Discover 125 ST (Ortalama kalitede marka çin malları gibi kalitesiz değil japonlar kadar iyi de değil şuanda bu bütçelerde motor alacak olsam 15 bin km altı bu arkadaşı bulabilirsem bakardım)
Mondıal 125 MH Drift( Aslında pek iyi sayılmaz ama yedek parçaları çok kolay bulunuyor ve ucuzlar.)
Drift arkadaşa çok küçük gelir. 160 boy için yapılmış motor.

Boy 193 kilo 97 ve 110 kg ye kadar çıkmayı planlıyorum işe gidip gelmeklik yokuşlarda sıkıntı çıkarmayacak şehir içi az yakan bir motor arıyorum önerisi bilgisi olan arladaşlar yardımcı olabilir mi? 50CC olacak, b sınıfı ehliyete 125 CC yasası geçti mi bilmiyorum.
B ehliyetle 1255cc süremezsiniz, yasa hala çıkmadı.
Model olarak da
Kuba TK03
Sniper 50
Modelleri güzeldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı