50 bin TL civarı motor tavsiyesi

Fuzuliemir

Hectopat
Boy 193 kilo 97 ve 110 kg ye kadar çıkmayı planlıyorum işe gidip gelmeklik yokuşlarda sıkıntı çıkarmayacak şehir içi az yakan bir motor arıyorum önerisi bilgisi olan arladaşlar yardımcı olabilir mi? 50CC olacak, b sınıfı ehliyete 125 CC yasası geçti mi bilmiyorum.

Son düzenleme:
Boy 193 kilo 97 ve 110 kg ye kadar çıkmayı planlıyorum işe gidip gelmeklik yokuşlarda sıkıntı çıkarmayacak şehir içi az yakan bir motor arıyorum önerisi bilgisi olan arladaşlar yardımcı olabilir mi? 50CC olacak, b sınıfı ehliyete 125 CC yasası geçti mi bilmiyorum.
Şuanda 125cc kullanılmıyor diye biliyorum çalışma falan yapılacaktı en son.
Öncelikle eğitime tabi tutup 125cc kullanabilmeleri ile alakalı.

Kuryelerin motorları kaç CC oluyor onların ki bayağı iyi gidiyor.
Değişiyorda genelde 125cc kullanıyorlar.
Kuryelikde de genel olarak büyük şirketler motor ehliyeti arıyorlar.
Esnaf kurye çalışanlar kendi motorlarıyla iş yapıyor scooter kullananda gördüm naked kullananda :D
İnsan kuryelik gibi bişeyde niye fıstık gibi motoru heba eder anlamış değilim neyse kurye olma amacı güdüyorsan 125cc Scooter işini görür.
Scooter avantajı otomatik vites olması bisiklet sürmekten bile zahmetsiz bir iş.
Bende A2 ehliyet var 600cc kadar kullanabiliyoruz ama kaza yaptıkdan sonra pek süresim gelmedi motorum falanda yok şuanda. İş amaçlı kuryelik düşünüyorsan hele ki büyük şehirde mecburiyetin yoksa yapma en son yapılacak iş.
Yağmurlu karlı havalar ayrı dert, trafik magandası taksiciler ve şoförler ayrı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı