50 bin TL laptop önerisi

Shin40

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi 50 bin tl (vatanda indirim olduğunda yaklaşık 50 bin TL) fiyat bandı için alınabilecek en iyi laptopu sizinle paylaşıyorum. Fiyat performans olarak mükemmel bir laptop. Malzeme kalitesi soğutma sisteminin kuvveti klavyesi olsun her açıdan çok güçlü donanımlı bir cihaz. Birincil önceliği oyun oynamak, mimari çizimler ve mühendislik programları gibi ihtiyaçları olan arkadaşlar için bire bir. Fiyatlar değişkenlik gösterebilir laptopu kullanıyorum memnun olduğum için paylaşmak istedim alacak arkadaşlara yardımcı olması açısından.

Eğer bir laptop almayı düşünüyor bütçeniz 50 bin tl bandındaysa ve aceleniz yoksa bu cihazı kesinlikle tavsiye ediyorum.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi yaklaşık olarak 50 bin TL fiyat bandı için alınabilecek en iyi laptopu sizinle paylaşıyorum. fiyat performans olarak mükemmel bir laptop. Malzeme kalitesi soğutma sisteminin kuvveti klavyesi olsun her açıdan çok güçlü donanımlı bir cihaz. Birincil önceliği oyun oynamak, mimari çizimler ve mühendislik programları gibi ihtiyaçları olan arkadaşlar için bire bir. Fiyatlar değişkenlik gösterebilir laptopu kullanıyorum memnun olduğum için paylaşmak istedim alacak arkadaşlara yardımcı olması açısından.

fiyatı 66K?

Merhaba arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi yaklaşık olarak 50 bin TL fiyat bandı için alınabilecek en iyi laptopu sizinle paylaşıyorum. Fiyat performans olarak mükemmel bir laptop. Malzeme kalitesi soğutma sisteminin kuvveti klavyesi olsun her açıdan çok güçlü donanımlı bir cihaz. Birincil önceliği oyun oynamak, mimari çizimler ve mühendislik programları gibi ihtiyaçları olan arkadaşlar için bire bir. Fiyatlar değişkenlik gösterebilir laptopu kullanıyorum memnun olduğum için paylaşmak istedim alacak arkadaşlara yardımcı olması açısından.

50.000 TL fiyat bandında olduğuna emin misiniz?

Merhaba arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi yaklaşık olarak 50 bin TL fiyat bandı için alınabilecek en iyi laptopu sizinle paylaşıyorum. fiyat performans olarak mükemmel bir laptop. Malzeme kalitesi soğutma sisteminin kuvveti klavyesi olsun her açıdan çok güçlü donanımlı bir cihaz. Birincil önceliği oyun oynamak, mimari çizimler ve mühendislik programları gibi ihtiyaçları olan arkadaşlar için bire bir. Fiyatlar değişkenlik gösterebilir laptopu kullanıyorum memnun olduğum için paylaşmak istedim alacak arkadaşlara yardımcı olması açısından.

Özellikle kişi grafik tabanlı işlerle uğraşıyorsa bu daha iyi olacaktır.

O laptopa 50k vermek bile düşündürücü.

İşlemci farkı olsa da arada 30K var bu laptopla

Bazen vatanın indirimleri ile 50-55 bin civarlarına düşüyor arkadaşlar. Ben kullanıyorum ve memnunum o yüzden paylaştım. İkinci olarak Attığınız hp victus modeli bir arkadaşım aldı ve daha yeni anakartı yandı. O modeller iyi güzel hoş fakat malzeme kalitesi olarak emin olun acer predator helios serisinin yanından geçemez.

İşlemci farkı olsa da arada 30K var bu laptopla

Attığınız ürüne ilk baktığımda şunu düşündüm. Yabancıların bazı markalara marka gözü ile bile bakmayıp giyip kullanmaması fakat bunların ülkemizde kullanılan en iyi markalar olması gibi. Özellikle Amerika da Acer Predator Helios 18 modeli çıktıktan sonra çok talep gördü fakat bu attığınız model ve benzerleri cihazlar daha çok bir şeylerin kalitesinden ödün verilerek üretildiğini düşünmekteyim. Ürünün geribildirimleri ile ilgili detaylı Tabi ki seçim bu fiyat bandında cihaz arayan arkadaşların herkesin gönlünce olsun.

Attığınız cihaz ile predator helios 18 in işlemcisi arasındaki fark

i7 13700H vs i5 13500H arasındaki ciddi farkın test sonuçları

Yukarıdaki bu denli farkın yanında Acer Predator Helios 18 tercih etmek en doğru sonuç olacaktır.

Son düzenleme:
Bazen vatanın indirimleri ile 50-55 bin civarlarına düşüyor arkadaşlar. Ben kullanıyorum ve memnunum o yüzden paylaştım. İkinci olarak Attığınız hp victus modeli bir arkadaşım aldı ve daha yeni anakartı yandı. O modeller iyi güzel hoş fakat malzeme kalitesi olarak emin olun acer predator helios serisinin yanından geçemez.

Attığınız ürüne ilk baktığımda şunu düşündüm. Yabancıların bazı markalara marka gözü ile bile bakmayıp giyip kullanmaması fakat bunların ülkemizde kullanılan en iyi markalar olması gibi. Özellikle Amerika da Acer Predator Helios 18 modeli çıktıktan sonra çok talep gördü fakat bu attığınız model ve benzerleri cihazlar daha çok bir şeylerin kalitesinden ödün verilerek üretildiğini düşünmekteyim. Ürünün geribildirimleri ile ilgili detaylı Tabi ki seçim bu fiyat bandında cihaz arayan arkadaşların herkesin gönlünce olsun.

Attığınız cihaz ile predator helios 18 in işlemcisi arasındaki fark

i7 13700H vs i5 13500H arasındaki ciddi farkın test sonuçları

Yukarıdaki bu denli farkın yanında Acer Predator Helios 18 tercih etmek en doğru sonuç olacaktır.
HP yurt dışında da pek tabii sıklıkla tercih edilen bir marka.

Ayrıca aradaki işlemci farkının fazla olduğunun farkındayım. Fakat aradaki fiyat farkı kaf dağı kadar bunu anlatmaya çalıştım.

Geri
Yukarı