Steam 50 dolar cüzdan kodu nasıl nakite çevirilir?

Hediye oyun göndererek nakite çevirebilirsiniz. İkinci el kategorisinde konu açarsanız ilgilenirim ben de. Yalnız tamamını çeviremezsiniz, Steam bir kaç hediyeden sonra gift kısıtı veriyor.

Emin degilim ama sadece steam den satin aldigin kadar oyun hediye edebiliyormusuz. Ve hediye edebilmek icin iki hesabinda türkiye olmasi gerekmiyor mu?
Yanlis hatirliyor da olabilir. Aydinlatirsaniz seviniirm.
İki hesabında Türkiye'de olması gibi bir durum olduğunu zannetmiyorum ama kesin bilgim yok. Ayrıca dediğim gibi 50 dolarlık kodu kullandığınızda zaten takas banı için olan sınırı geçmiş oluyorsunuz. Ben BUFF'dan aldığım kodu atmıştım dediğim gibi.

Ben bundan bir süre önce VPN açıp sepete ucuz bir şey eklemiştim. Sepette seçenek çıkıyor TL veya USD diye USD seçip VakıfBank banka hesabından ödeme yaparak hesabımı dolar yapmıştım cüzdan kodu alacağımı düşünerek. Ancak alamadım. 3 ay bekleme süresinden sonra tekrar ucuz bir oyun alıp TL hesabına geri çevirdim. Sen de 3 ay beklemeyi göze alıyorsan böyle yapabilirsin yeni hesap açıp 100 TL harcamak yerine.
Screenshot_20230507-212733_Steam.png

VPN üzerinden hesap açıp oraya atıp aldığınız skini kendi hesabınıza takaslayabilirsiniz ya da trade gruplarında satabilirsiniz o konuda bilgim yok ama.

Böyle bir şey olsaydı TL'nin değerli olan bir ülkesinden hesap açıp en pahalı oyunları ucuza hediye olarak yollamada olurdu. Steam buna izin vermiyor.

Ben bundan bir süre önce VPN açıp sepete ucuz bir şey eklemiştim. Sepette seçenek çıkıyor TL veya USD diye USD seçip VakıfBank banka hesabından ödeme yaparak hesabımı dolar yapmıştım cüzdan kodu alacağımı düşünerek. Ancak alamadım. 3 ay bekleme süresinden sonra tekrar ucuz bir oyun alıp TL hesabına geri çevirdim. Sen de 3 ay beklemeyi göze alıyorsan böyle yapabilirsin yeni hesap açıp 100 TL harcamak yerine.Eki Görüntüle 1770609
Tavsiye icin sagolun, cüzdan kodunu girince zaten ban kalkiyormus.

Tek sorun, ülke örn. Amerika olacak, ben kendime hediye edebilmem icin hesabi türkiye yapmaliyim. Belirli bir süre zarfindan sonra galiba ülkeyi degistirebiliyormusuz.

Hediye oyun göndererek nakite çevirebilirsiniz. İkinci el kategorisinde konu açarsanız ilgilenirim ben de. Yalnız tamamını çeviremezsiniz, Steam bir kaç hediyeden sonra gift kısıtı veriyor.

MSI kampanyası vardı, orada 50 dolar Steam cüzdan kodu kazandım ama ben şimdi bu kodu ne yapacağım, nasıl nakite çeviririm?
Kendi Steam hesabıma da ekleyemiyorum.
bynogame gibi yerlerde satabilirsin ya da youtubeden bak bitcoin'e çevirip oradan tlye çevrilebiliniyordu galiba

Yeni konular

Geri
Yukarı