50 gün devamsızlığım var, sınıfta kalır mıyım?

30 gün özürsüz 20 gün özürlü devamsızlığım var. Sınıfta kalır mıyım? Müdürle konuştum muhtemelen kalırsın ama belli olmaz dedi. Sizce ne olur?
Eğer müdür bir şekilde onları sildirmezse ve 12 değilsen kesin olarak kaldın. Özürsüzleri özürlüye çevirse bile kaldın. Tek yol sildirmek ama bunu da müdür yapabilir mi bilmiyorum. Ama bunun dışında direkt müdürle alakası yok MEB seni sınıfta bırakacak.

Evet kalınmıyor her sene sonu devamsızlık affı geliyor 12.sınıflara.

12.sınıflar hariç hiçbir sınıfa af çıkmaz.

Şöyle geçen sene 40 gündü 10 günü faaliyetli yazdırdı müdür halleri bu sene yapmaz herhalde

30 gün geçtiğinde okul zaten gelmeni istemiyor. Depremzede bölgesinde falan mısın?

Hayır keyfinden gitmiyorum

Adamın toplam 50 gün devamsızlığı var. Ortaokul döneminde mi kaldın sen? Çocuk 11.sınıf.. Toplam 50 gün devamsızlık ve kalmıyor öyle mi? Müdür ya sildirecek ya da başka bir şekil halledecek. Başka türlü devamsızlık bu şekilde kalırsa direkt MEB bırakacak sene sonu.

Doğru ortaokulunda kalma diye bir şey yok değil mi üzülme liseye geçince anlarsın ve milleti yanlış bilgilendirme 12.sınıflara devamsızlık affı geliyor sadece bunu bile bilmeyen birisi olarak bir şey yazma.

Konuşun müdür yardımcısıyla silerler sene sonunda. Benim arkadaşımın 70 gün devamsızlığı vardı. Sınıfta felan kalmadı. Velinizle birlikte konuşmaya gidin.

9. sınıfım 66 gün kalır mıyım notlarımı yüksek tutarsam geçme şansım var mı? 2. dönemdeyim 60 gün hakkım vardı doktordan rapor çıkartırdık 45 gün özürsüz 21 gün özürlü sildirebiliyor muyum?

Yeni konular

Geri
Yukarı