Özürsüz devamsızlığım 10,5 oldu sınıfta kalır mıyım?

Müdür yardımcısının 5 günlük kendi rızasıyla silme hakkı var. Dönem sonunda isterse senin 5 günlük veya 1 ona kalmış devamsızlığını özürlü kısma aktarabilir. Ama ne olur ne olmaz gözden kaçabilir velini götür karşı tarafa atsın.
Neden yanlis bilgilendirilme vermis bilmiyorum fakat gercekten de bu dedigi dogru. Velimle birlikte gelip 5 gunluk devamsizligimi sildirmistim mudur yardimcisinin yardimiyla. Bir form verdiler, devamsizlik yaptigim tarihleri yazdim ve ertesi gun baktigimda ozursuz devamsizliklarim ozurluye cevrilmisti.

Neden yanlis bilgilendirilme vermis bilmiyorum fakat gercekten de bu dedigi dogru. Velimle birlikte gelip 5 gunluk devamsizligimi sildirmistim mudur yardimcisinin yardimiyla. Bir form verdiler, devamsizlik yaptigim tarihleri yazdim ve ertesi gun baktigimda ozursuz devamsizliklarim ozurluye cevrilmisti.

Her an aileme kaldığıma dair yazılı bilgi vereceklerinden korkuyorum. Umarım pazartesi velimle gittiğimde devamsızlığımı silerler.

Velin ile git hallediyorlar, hiçbir disiplin kurulu üyesi kolay kolay birini sınıfta bırakmanın sorumluluğunu almazlar bence. (sorumluluktan kastım hani ne biliyim belki ben çok hassasım ama birini sırf devamsızlığı yüzünden bıraksam vijdan azabı çekerdim şuan üzülüyordur geçemediği için diye) Öte yandan merak etme bir kaç sene önce kardeşim için ben gitmiştim sadece, hallederiz yapmışlardı :D izinli diye geçmişler galiba tam bilmiyorum ama geçmişti sınıfı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı