50 gün devamsızlığım var, sınıfta kalır mıyım?

Ananı-babanı alıyorsun yanına ve müdür yardımcısının yanına gidiyorsunuz. Müdür'e 300-500 atıyorsun ve işini hallediyor. Lise bu abartma gözünde. Biz de 1 yıl boyunca gelmeyip geçen vardı. Acaba neden?

Gittiğim üniversitede devam zorunluluğu olmamasına rağmen bu kadar vurdum duymazlık yapmıyorum, en fazla 4-5 gün gitmemişimdir ilk dönem. İkinci dönemde tüm online derslere katıldım. 50 gün çok fazla ve 11. sınıfsın, kaldın gibi gözüküyor.

Konuşun müdür yardımcısıyla silerler sene sonunda. Benim arkadaşımın 70 gün devamsızlığı vardı. Sınıfta felan kalmadı. Velinizle birlikte konuşmaya gidin.
66 gün devamsızlığım var 45 gün özürsüz 21 gün özürlü 9. Sınıfım 60 gün devamsızlık hakkım vardı geçermiyim veya sildirebilirmiyim notlarımı yüksek tutarsam? 2. Dönemdeyiz hoca aramadı ve bişe söylemedi bize.

9. sınıfım 66 gün kalır mıyım notlarımı yüksek tutarsam geçme şansım var mı? 2. dönemdeyim 60 gün hakkım vardı doktordan rapor çıkartırdık 45 gün özürsüz 21 gün özürlü sildirebiliyor muyum?
Kaldın maalesef sadece 12.sınıflara devamsızlık affı geliyor ve devamsızlık sildirme gibi bir muhabbet yok.

Ananı-babanı alıyorsun yanına ve müdür yardımcısının yanına gidiyorsunuz. Müdür'e 300-500 atıyorsun ve işini hallediyor. Lise bu abartma gözünde. Biz de 1 yıl boyunca gelmeyip geçen vardı. Acaba neden?
66 gün devamsızlığım var notlarımı yüksek tutarsam silerlermi 45 gün özürsüz 21 gün özürlü ikinci dönem okul değiştirdim 2. Dönemde farklı bir okula geçtim 9. Sınıfta rapor aldım 60 gün aştım, kadir mısıroğluda hocaları dövermiş ama gene bitirmiş

Geri
Yukarı