50 gün içinde TYT Sosyal ve fen fullemek mümkün mü?

teemoplayer

Decapat
Merhaba! Üniversite sınavına kalan sürede günde 20 saat çalışmaya başladım Türkçe netlerim 30 35 arası geliyor. YDT netlerim ise 75 80 arası. Artık bu derslere çalışmayacağım. Başlıkta dediğim gibi sosyal ve fen derslerinin üzerinden kalkma ihtimalim sizce ne kadar? TYT Sosyal 15 net, fen 0 net olduğunu belirtmek isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba! Üniversite sınavına kalan sürede günde 20 saat çalışmaya başladım Türkçe netlerim 30 35 arası geliyor. YDT netlerim ise 75 80 arası. Artık bu derslere çalışmayacağım. Başlıkta dediğim gibi sosyal ve fen derslerinin üzerinden kalkma ihtimalim sizce ne kadar? TYT Sosyal 15 net, fen 0 net olduğunu belirtmek isterim.

Fullenir.

Fene zaman ayrılması gerek. Bir soru bir sorudur. Ama vücut yıprar bunca baskıya. Sağlık sorunu yaşatabilir. En kısasından; geçmeyen baş ağrısı.

Hocam demek istediğim fen önemsiz demek değildi arkadaş sadece sosyal ve fen calisacaksa 50 günde günlük 5 6 saatle bile çok rahat fullenecegini düşünüyorum.

Hocam demek istediğim fen önemsiz demek değildi arkadaş sadece sosyal ve fen calisacaksa 50 günde günlük 5 6 saatle bile çok rahat fullenecegini düşünüyorum.
6 saat güzel bir rakam. Artık kendisine kalmış bir şey ve ne kadar çalışırsa o kadar iyi olur. Ayrıca, sağlıklı beslenme, yürüyüş, düzenli uyku vb. gibi şeyler de işine yarayacaktır.

Teşekkür ederim mesajlarınız için fikirlerinizi dikkate alacağım.

Hocam pardon şimdi bir dakika! Siz 24 saatin 20 saatini derse mi harcıyorsunuz?

Çok zorlamasına rağmen başarabildim tabii 2 sene boş boş yatmanın pişmanlığı da etkili oldu. Çok garip bir deneyim diyebilirim. Molalarıma bile ders çalışmayı kattım, yemek yaparken telefonumdan konu tekrarı açıp dinledim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı