50 MB Superonline paketi hız problemi

Demarc0

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu konuyu uzun zamandır çözmeye çalışyorum. 50MB Super online paketine geçtiğimden beri problem yaşıyorum. Arıza takibi talebinde bulundum fakat evime her gelen firma görevlisi "Üzgünüz hız testinde internetiniz 45MB gösteriyor. Bunlar normal değerler. Yaşadığınız problem kullandığınız sunuculardan kaynaklı"cevabını aldım. Firmaya dava açmadan önce belki bana özgü bir problemdir diyerek sonuçlarımı size sunuyorum. Belki problemim burda deva bulabilir.

Konu açmadan önce yaptıklarım :

*Son 3 sayfada bulunan benzer konuları inceledim. Ancak çözüm basamakları beni çözüme götürmedi.
*10 gün önce bilgisayarıma format attım.
*Arıza kaydı talebinde bulundum

Test sonuçlarım :

TEST ET.jpg

(58 MS Bence biraz yüksek.Oyunda 20Mb kullanan arkadaşım 60 pingle devam ederken benim pingim ortalama 170 oluyor genelde)

5pDQqd.jpg

OJoL0D.jpg

Bunlara ek olarak Purera ile sistemimi temizledim. Desteğinizi bekliyorum arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geri döndüğünüz için öncelikle teşekkürler. Hemen hemen her sabah modeme reset atıyorum. Kabloları da düzelttim fakat fark yaratmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle geç cevap verdiğim için özür dilerim.Asıl hesabım sebebini bilmiyorum fakat cezalı olarak geçti.Ondan yanıt atamadım.Gelen ekipler hız testi yaptı.35-40Mb yi görünce bizde problem yok diyip kaydı kapattılar.Makina problemlidir dediler.Bende aynı makinayı aynı paket kullanan arkadaşta denedim benim evde 50kb inen dosya onda 150kb indi.

Öncelikle geç cevap verdiğim için özür dilerim.Asıl hesabım sebebini bilmiyorum fakat cezalı olarak geçti.Ondan yanıt atamadım.Gelen ekipler hız testi yaptı.35-40Mb yi görünce bizde problem yok diyip kaydı kapattılar.Makina problemlidir dediler.Bende aynı makinayı aynı paket kullanan arkadaşta denedim benim evde 50kb inen dosya onda 150kb indi.
Rica ederim. Modemde bir problem olabilir mi acaba? Bilgisayarda driver eksikliği falan.

2 gün önce ethernet driverlerimi sil kur yaptım.Fiziksel adresimle oynamıştımda.Şuan ki durumu şöyle özetleyeyim Youtubeden 720p video izlenmiyor herhangi bir site ne olduğu fark etmez vk launcherlerde maksimum 240p izleyebiliyorum

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı