50 TL Snopy direksiyon alınır mı?

Alınır mı?

• Oy verenlerin toplamı
    22

BayramS

Kilopat
Daha fazla  
Letgo'dan 50 TL'ye direksiyon seti buldum. Assetto Corsa'ya şu aralar çok sardım. Fakat joystick le gerçekten zor oluyor. Geçici olarak bu direksiyonu almalı mıyım? Bir de satan arkadaş kalibrasyonu yapamadım dedi. Gel burada test et dedi. Logitech filan al diyenler olacak. Şuan o kadar bütçe yok ileride düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok ama çok büyük ihtimalle istediğin keyfi vermeyecek. Snopy ve DFGT kullanan birisi olarak kesinlikle Logitech Momo ve ya DFGT'nin altında direksiyon seti alma derim. Hatta mümkünse Momo'da alma.

Alacağın direksiyon seti sana direksiyon tadı vermez. Yapacağı Gecikme sayesinde oyunu düzgün bile oynayamazsın. Düzgün bir direksiyon almaya bütçe yok ise düzgün bir gamepad bak derim. Xbox 360 gamepadi ile beceremediğim araba yarışı yok benim mesela.

Alacağın direksiyon seti sana direksiyon tadı vermez. Yapacağı Gecikme sayesinde oyunu düzgün bile oynayamazsın. Düzgün bir direksiyon almaya bütçe yok ise düzgün bir gamepad bak derim. Xbox 360 gamepadi ile beceremediğim araba yarışı yok benim mesela.
Bende şuan var zaten 360 gamepad. Fakat bir tık ötesinde zevk verir mi demiştim fakat vermiyormuş sanırım. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı