Snopy V19B Pedal ve Direksiyon Sorunu

cihan___

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bende Snopy V19B Oyun direksiyonu var. Fakat aldığımdan beri direksiyonda biraz ölü bölge var 5-10 derecelik algılamıyor orayı oyunlarda da bu yüzden zevk vermiyor. İlk aldığımda normal bir şey sanmıştım fakat geçen gün bi arkadaşımda da aynı direksiyonla oyun oynarken milim bi döndürmede oyundaki araç direksiyona göre dönmeye başlıyor. Bende ki bu ölü bölgeyi nasıl yok edebiliriz? Oyunlardaki ölü bölge ayarlarıyla alakası yok Windows'un oyun kolu sihirbazında da dediğim gibi ölü bölge var. Gaz pedalı ise titreme yapıyor. Gaza hafif basmada - yöne az bir şey inip tekrar + yöne çıkıyor iniyor yani titriyor. Ama az daha basınca normal algılamaya devam ediyor. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
4-5 yıl geçti iade şansım bulunmuyor :). Çözümü direksiyonu parçalayıp eski bir mause ile kontrol etmede buldum . Öncekinden daha iyi oldu LFS beni bekler :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı