500.000 TL araba önerisi

Eğer Volvo aldı diye bir sonraki kazasında ölmem diyorsa büyük bir problemi var abinizin. Doğadaki mukavvamiyete hiçbir araç yetişemez, hele de o kadar hızlıyken.

Yol tutuşu iyi diye tercih etti ölmemek ne alaka hız yapan her türlü ölür.

@Liberte Sergen arkadaşlar size öneri yapıyor çünkü başlığa öneri yazmışsınız ama Volvo diyorsunuz başka da bir şey demiyorsunuz! Başlığa Volvo araç önerisi yazsaymışsınızda arkadaşlar boşa yorulmasaymış. Size anlatılmaya çalışılan o fiyata daha güzel arabalar olacağı ama siz zorla Volvo bizi kurtardı diyorsun başka da bir şey demiyorsun. Git o zaman Volvo al zorla kimse sana başka araba aldırmıyor.

Yanlış anlaşılmasın burada amacım Volvo'yu kötülemek değil veya kalitesiz göstermek değil sadece yazdıklarınıza biraz sitem ettim.

@Liberte Sergen arkadaşlar size öneri yapıyor çünkü başlığa öneri yazmışsınız ama Volvo diyorsunuz başka da bir şey demiyorsunuz! Başlığa Volvo araç önerisi yazsaymışsınızda arkadaşlar boşa yorulmasaymış. Size anlatılmaya çalışılan o fiyata daha güzel arabalar olacağı ama siz zorla Volvo bizi kurtardı diyorsun başka da bir şey demiyorsun. Git o zaman Volvo al zorla kimse sana başka araba aldırmıyor.

Yanlış anlaşılmasın burada amacım Volvo'yu kötülemek değil veya kalitesiz göstermek değil sadece yazdıklarınıza biraz sitem ettim.

Okuduğunu anlama kabiliyetini geliştirmeni öneririm. Volvo hangi model alınmalı diyorum 2012 XC90'da var 2016 S90'da bunun için öneri istedim.

Lk hariç en dolu paket SuperB kesinlikle üzmez. Lk'nin tek farkı birkaç ufak detay ve motoru. Aslında 500.000 TL bütçede SuperB de ne kadar alınır tartışılır ama gırtlak dolusu tüm opsiyonlar alınmış SuperB üzmez diye düşünüyorum.
Lk'den sonra en dolu paket.

Bu arada jaguar Xe'de bakabilirsiniz.

Skoda'ların dreksiyonu çok korkunç tutmaya yürek yemez.
@326001 hocam siz A7 veya taycan alacaktınız ne oldu şimdi.

Skoda'ların dreksiyonu çok korkunç tutmaya yürek yemez.
@326001 hocam siz A7 veya taycan alacaktınız ne oldu şimdi.

S60 alıyoruz hocam sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı