500.000 TL araba önerisi

Hocam şu anlamda diyorum araba sağ köşesi çarptı ama takla attı ağaçlara girdi işte bu yüzden sağlam ve ağır bir araba istiyorum.
Bende çoğu araba aynı sağlamlıkta diyorum o fiyatta, eğer Volvo seviyorsanız onu alabilirsiniz yani zorla sevmediğiniz araba aldıracak değilim ama dediğim gibi eğer sağlamlık konusuna takıldıysanız diğer arabalarda onun kadar sağlam hatta daha sağlamları da vardır.

Bende çoğu araba aynı sağlamlıkta diyorum o fiyatta, eğer Volvo seviyorsanız onu alabilirsiniz yani zorla sevmediğiniz araba aldıracak değilim ama dediğim gibi eğer sağlamlık konusunda diğer arabalarda onun kadar sağlam hatta daha sağlamları da vardır.

Testleri izleyebilirsiniz hocam tabii ki daha sağlamları vardır ama bu bütçede olacağını sanmıyorum.

Bakın 2018 S60. Karşılaştırdığımızda yaya güvenliği bakımından bir tık önde sadece.

Teşekkürler hocam dikkate alacağız ama bildiğim kadarıyla virajlarda Volvo'nun yol tutuşu çok iyi abime iki aracıda atacağım kendi seçecektir iyi günler. Teşekkürler sağ olun <3

Testleri izleyebilirsiniz hocam tabii ki daha sağlamları vardır ama bu bütçede olacağını sanmıyorum.

Teşekkürler hocam dikkate alacağız ama bildiğim kadarıyla virajlarda Volvo'nun yol tutuşu çok iyi abime iki aracıda atacağım kendi seçecektir iyi günler. Teşekkürler sağ olun <3
Bir şey değil.

Hocam tamamen merakımdan ve arabalardan çok anlamadığımdan soruyorum, neden insanlar öyle bütçelerle bu tür arabalar yerine sıradan arabalar alıyor?

Chevrolet / Camaro / 3.6 / 2013 MODEL 77 BİNDE ZL1 418 HP CAMARO 474 FAVORİ ÖZEL FİYAT sahibinden.comda - 899819374

Deli gibi yakıyorlar, 2 kişilik çoğu aile arabası değiller, motorları büyük olduğu için bandrolleri pahalı.

Geri
Yukarı