500.000 TL civarında araba önerisi

Kösteback

Centipat
Arkadaşlar selam, 500.000 TL civarında bir bütçem var ve aklımda Peugeot 301 ile Fiat Egea var. Daha önce bu araçları kullanmış veya arabalarla ingilenen arkadaşlar, sizce alınabilecek arabalar mı ve sizin önerebileceğiniz başka arabalar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
O Bütçeye 1.3 easy Egea'lar bulunabilir. Öncelik taksi çıkması olmaması. 301 içinse temiz olması genelde gençler biraz cins kullanıyorlar 301i. Bana kalırsa Egea derim en azından daha oturaklı arabadır. Egeanında 1.4'ünden uzak durun. Yağ yakma vs. Sıkıntılı motor. Yokuşta gitmiyor.

O bütçeye 1.3 easy Egea'lar bulunabilir. Öncelik taksi çıkması olmaması. 301 içinse temiz olması genelde gençler biraz cins kullanıyorlar 301i. Bana kalırsa Egea derim en azından daha oturaklı arabadır. Egeanında 1.4'ünden uzak durun. Yağ yakma vs. sıkıntılı motor. Yokuşta gitmiyor.

Kesinlikle Egea'nın görüntüsü çok hoşuma gidiyor fakat sıkıntısız veya bir nebze daha temiz bir Egea için bütçemi oldukça aşmam gerekiyor sorun değil 20 30 bin aşabilirim fakat belli başlı kullanıcı yorumları Egea'dan soğumamı sağladı sanırım 1.3 makul gibi ayrıca yorumun için teşekkürler :)

Audi A4 2003 1.6.

Biraz daha yeni modellere bakıyorum reis daha öncesinde 2003 model 1.6 Fiat paliom vardı sanayiden çıkartmadı neyse ki parçaları oldukça uygun ama eski araçlarda ister istemez sıkıntılar çıkabiliyor ve yorumun için teşekkürler :)

Kesinlikle Egea'nın görüntüsü çok hoşuma gidiyor fakat sıkıntısız veya bir nebze daha temiz bir Egea için bütçemi oldukça aşmam gerekiyor sorun değil 20 30 bin aşabilirim fakat belli başlı kullanıcı yorumları Egea'dan soğumamı sağladı sanırım 1.3 makul gibi ayrıca yorumun için teşekkürler :)

Biraz daha yeni modellere bakıyorum reis daha öncesinde 2003 model 1.6 Fiat paliom vardı sanayiden çıkartmadı neyse ki parçaları oldukça uygun ama eski araçlarda ister istemez sıkıntılar çıkabiliyor ve yorumun için teşekkürler :)
O bütçede egeadan soğuyup alabileceğin güncel ve daha iyi bir araç var mı? Tavsiyem düşük km benzinli ellyse veya 301 olur. Dizele girersen yüksek km dışı zor egeada.

Yeni konular

Geri
Yukarı