500.000 TL otomatik sorunsuz araç tavsiyesi

klnc

Kilopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Merhaba, 500.000 TL bütçe ile otomatik bir araç almak istiyorum. Aracı eşim de kullanacağı için otomatik olması önemli bir kriter. Piyasa da malum, bu bütçe ile alabileceğim otomatik şanzımanlar nuh Nebi'den kalma teknolojideki tek kavramalı yarı otomatik şanzımanlar. İkide bir sorun çıkarsın istemiyorum. Tecrübe ettiğiniz en az sorunlu 2010 öncesi otomatik şanzıman neydi? Marka/model önerileriniz neler olabilir?
Teşekkürler.

Merhaba, 500.000 TL bütçe ile otomatik bir araç almak istiyorum. Aracı eşim de kullanacağı için otomatik olması önemli bir kriter. Piyasa da malum, bu bütçe ile alabileceğim otomatik şanzımanlar nuh Nebi'den kalma teknolojideki tek kavramalı yarı otomatik şanzımanlar. İkide bir sorun çıkarsın istemiyorum. Tecrübe ettiğiniz en az sorunlu 2010 öncesi otomatik şanzıman neydi? Marka/model önerileriniz neler olabilir?
Teşekkürler.

Japon araçları iyidir Honda veya Nissan düzenli bakımları yapılmış ise hasarlı değilse km çok yüksek değilse bakım harici sanayiye götürmez.

Hocam Opel Corsa almıştık, beyin problemi falan çok sorunlu almayın. Hyundai Gets kullanıyor şuan annem ve sorun olmuyor. Sadece tepeye çıkarken zor çıkıyor ve araba da sollamak zor devir 5000i görmesi lazım yani.

500.000TL bandında otomatik vites araç almak deyim yerindeyse kapının önüne C4 bırakmak gibi bir şeydir. Bakımsız bir şanzuman sizi en az 30.000'lik edebilir. O bütçede polo öneririm lakin özellikle şanzumanına baktırmanı tavsiye ederim.

Ticari araç düşünmüyorum, teşekkürler.
Japon araçları iyidir Honda veya Nissan düzenli bakımları yapılmış ise hasarlı değilse km çok yüksek değilse bakım harici sanayiye götürmez.
Hep Alman grubuna bindiğim için pek bilgim yok ama sorun yaşama korkusundan dolayı ben de Japon otomobillerine doğru kaydım. Teşekkür ederim.
Mümkünse daha geniş ve satarken çok zorlanmayacağım bir araç olsa daha iyi olur ama teşekkürler.
Polo bakabilirsiniz.
Seçeneklerimden biri de Polo. Peki Polo hakkında daha detaylı açıklama yapabilir misiniz?
Hocam Opel Corsa almıştık, beyin problemi falan çok sorunlu almayın. Hyundai Gets kullanıyor şuan annem ve sorun olmuyor. Sadece tepeye çıkarken zor çıkıyor ve araba da sollamak zor devir 5000i görmesi lazım yani.
Evet ben de Corsa ve Astra baktıktan sonra EasyTronic şanzımandan çekindiğim için bu konuyu açmıştım. Teşekkürler. Şu an ben de babamın Getz aracını kullanıyorum ve şimdilik memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı