500-550 TL SSD önerisi

beruxen

Kilopat
Daha fazla  
Konuyu yeniden açmamın sebebi fiyatların eski konularda farklı olması. İlk bilgisayarımı kurduğumda SSD fiyatları çok pahalıydı. Ülke şartlarını göz önüne alınca fiyatların yine de bu kadar düşük olması çok şaşırtıcı. RDR2 ve büyük boyutlu oyunları HDD'ye kurdum fakat oyunun açılması işkence gibi. 500-550 TL civarı bütçem var. Almışken 500 GB almak istiyorum. Tavsiyeleriniz bekliyorum.

Sistemim:
Anakart: MSI Z170A GAMING PRO Carbon.
İşlemci: i7 6700K.
HDD: Toshiba P300 High performance 3.5" SATA 3.0 1TB.
SSD: Corsair'le Force 240 GB SSD.
Ekran kartı: Sapphire Pulse RX 5700 XT.

Son düzenleyen: Moderatör:

Konuyu yeniden açmamın sebebi fiyatların eski konularda farklı olması. İlk bilgisayarımı kurduğumda SSD fiyatları çok pahalıydı. Ülke şartlarını göz önüne alınca fiyatların yine de bu kadar düşük olması çok şaşırtıcı. RDR2 ve büyük boyutlu oyunları HDD'ye kurdum fakat oyunun açılması işkence gibi. 500-550 TL civarı bütçem var. Almışken 500 GB almak istiyorum. Tavsiyeleriniz bekliyorum.

Sistemim:
m2?sata?

Hocam hız olarak Kingston güzel görünüyor. Sanırım Kingston daha mantıklı değil mi?
SATA M.2-NVMe M.2-mSATA-SATA3 hangisi?

Hocam bildiğim kadarıyla hızlı olan NVMe M.2 değil mi? En hızlı olan olsun hocam.

Sistemim:
Hocam hız olarak Kingston güzel görünüyor. Sanırım Kingston daha mantıklı değil mi?

Hocam bildiğim kadarıyla hızlı olan NVMe M.2 değil mi? En hızlı olan olsun hocam.
Aynen m2.

Hocam WD ile Kingston'ı karşılaştırırsak arada çok fark var mı? Siz hangisini tavsiye edersiniz?
Farklı sitelerde daha ucuza da bulabilirsiniz belki. Wd blue m2 ssd 500GB.
Kingston daha iyi. WD Blue'da DRAM yok. İşletim sistemi kurmaya uygun değil.
Arkadaş işletim sistemi içindemiyor.
Oyun için öneri beklemiş.
Kingston daha iyi. WD Blue'da DRAM yok. İşletim sistemi kurmaya uygun değil.
Ayrıca Kingston'da kapasite azalma sorunları yaygın.

Yeni konular

Geri
Yukarı