500-600 bin TL yüksek araba önerisi

develophere

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Harita mühendisiyim, doğal olarak ara sıra bozuk yollara girmem gerekiyor. Aklımda Duster vardı ama bütçem yeterli değil şu an. Elimde Peugeot 206 var ve yaşından dolayı çok sıkıntı çıkarmaya başladı. 500-600 bin bantlarında yüksek araç öneriniz var mı? Son çare egea veya fiorino düşünüyorum. 206 arıza çıkarmasa iyi kötü işimi görüyor ama sürekli problemden sıkıldım. Çok alçak olmayan, sorunsuz araç tavsiyelerinize açığım.

İkinci el Duster yok muydu o paraya? Olması lazım.
Bakıyorum fakat aşırı yüksek kilometre veya hasar kaydı çok, genel olarak Duster'ı çok hor kullanıyorlar. Ben biraz sorunsuz olsun istiyorum bu elimdeki peugeot çok yordu beni gerçekten. Acaba bayide kredi falan ile kaça gelir? Gerçi yine bir milyona yakın olur sanırım.

Bakıyorum fakat aşırı yüksek kilometre veya hasar kaydı çok, genel olarak Duster'ı çok hor kullanıyorlar. Ben biraz sorunsuz olsun istiyorum bu elimdeki peugeot çok yordu beni gerçekten. Acaba bayide kredi falan ile kaça gelir? Gerçi yine bir milyona yakın olur sanırım.
Dacia elinizdeki 206'dan daha çok problem çıkaracağını düşünüyorum. Çok kronik sorunu olan bir araç, genel olarak tavsiye edilmez.

Hocam bizim iş için araba yoğun kullanılıyor. Çok yakan bir araç olmaması lazım yoksa zarar yazmaya başlar. Bana böyle yerden bir tık yüksek temiz bir şey lazım. Bizim işin hakkı Duster işte ama fiyatlar malum. Üç sene önce 100 bin olan araba şimdi olmuş 1 milyon.

Dacia elinizdeki 206'dan daha çok problem çıkaracağını düşünüyorum. Çok kronik sorunu olan bir araç, genel olarak tavsiye edilmez.
Aslında fiorino, egea hatta clio düşünme sebebim o yüzdendi. En fazla altını sürterim toprak taşa ama sorunsuz bir sedana binerim diye düşünüyordum.

Hocam bizim iş için araba yoğun kullanılıyor. Çok yakan bir araç olmaması lazım yoksa zarar yazmaya başlar. Bana böyle yerden bir tık yüksek temiz bir şey lazım. Bizim işin hakkı Duster işte ama fiyatlar malum. Üç sene önce 100 bin olan araba şimdi olmuş 1 milyon.
Hocam ticari sınıfı düşünürmüsün mesela ford connect olabilir size 2012 model temizi olursa inanın sanayiye rutin bakımları için uğrarsınız duster kadar olmasada yerden de yüksek

Hocam ticari sınıfı düşünürmüsün mesela ford connect olabilir size 2012 model temizi olursa inanın sanayiye rutin bakımları için uğrarsınız duster kadar olmasada yerden de yüksek
Olabilir tabi. İlla şu olsun diye bir kıstasım yok. Önemli olan sorunsuz bir şey olsun. Bu öneriyi bana çevremdeki bir arkadaş daha yapmıştı. Ortalama 500 bin falan gözüküyor fiyatları sarı sitede.

Artvin'den araba almayın. Genellikle şoförleri arabaları çok hor kullanıyorlar. Bu olabilir https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-dusuk-km-li-4x4-ford-ranger-1134615016/detay
Hocam artvinli değilim ama böyle bir genelleme yapmanız garibime gitti. Aracın hasar kaydı belli.

Size göre bi araç arıyorum hocam, bulduğumda yollayacağım.

Piyasada ki courier'lardan 50 bin daha ucuz. Ekstra para harcanmış, bu araçlardada herhangi bir sorun olduğunu duymadım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı