500-600 TL Mouse Pad Önerisi

Benimkinde yoktu diye hatırlıyorum.
HyperX FURY S Pro Gaming MousePad XL HX-MPFS-XL : Amazon.com.tr: Bilgisayar Bunu aldım QCK Edge serisinden daha kaygan ve daha kaliteli diyorlar.
Bakalım umarım pişman olmam. :)
HyperX FURY S Pro Gaming MousePad XL HX-MPFS-XL : Amazon.com.tr: Bilgisayar Bunu aldım QCK Edge serisinden daha kaygan ve daha kaliteli diyorlar.
Razer fare de yazılım ayarlarında zorlanıyorum TR desteği olmadığı için.
Hangi ayarları işaretlediniz ve ne yaptınız?
Standart ve Hypershift olayı var customize alanında onlar ne işe yarıyor?

Son düzenleme:

Razer fare de yazılım ayarlarında zorlanıyorum TR desteği olmadığı için.
Hangi ayarları işaretlediniz ve ne yaptınız?
Standart ve Hypershift olayı var customize alanında onlar ne işe yarıyor?
Buradaki incelememde detaylıca anlatıyorum, umarım faydalı olur:

Evet gördüm çok başarılı inceleme.
Ama bende kurcaladığımda manual calibration sekmesinde mouse padi tanıtabiliyorsun fareye o şekil mi yapayım yoksa sizin gibi smart tracking olarak mı işaretlesem.
Yoksa ikisi farklı ayarlar mı :)

Evet gördüm çok başarılı inceleme.
Ama bende kurcaladığımda manual calibration sekmesinde mouse padi tanıtabiliyorsun fareye o şekil mi yapayım yoksa sizin gibi Smart tracking olarak mı işaretlesem.

Yoksa ikisi farklı ayarlar mı :)

Şu anda en iyi verimi Manuel Calibration'da Default (No Calibration) ile alıyorum.
Bir ara fare sapıtıyor gibi olduydu. Gerçi ondan sonra Firmware Update falan geldi ama benim ayar öyle kaldı. Smart Tracking'e geçmedim. Zaten Smart Tracking'de Angle Snapping (açı düzeltme) yapıyorsa hiç önermem.

Şu anda en iyi verimi Manuel Calibration'da Default (No Calibration) ile alıyorum.
Bir ara fare sapıtıyor gibi olduydu. Gerçi ondan sonra Firmware Update falan geldi ama benim ayar öyle kaldı. Smart Tracking'e geçmedim. Zaten Smart Tracking'de Angle Snapping (açı düzeltme) yapıyorsa hiç önermem.
İkisinden birini seçip birini dışarda bırakmamız gerekmiyor yani?
İkiside farklı ayarlar yaparsın veya yapmazsın değil mi?

İkisinden birini seçip birini dışarda bırakmamız gerekmiyor yani?
İkiside farklı ayarlar yaparsın veya yapmazsın değil mi?
Manuel Calibration'a girip oradan zemini ekleyebiliyorsun. Ekranda görselle yönlendiriyor fareni şuraya sürükle vs. diye. İşte ben zemini eklemedim Manuel Calibration'da. Zeminle uyumlu olsun diye ince ayar vs. yapınca böyle sanki gecikme oluyor gibi geliyor bana. Belki de psikolojik. Smart Tracking seçeneğinde tahminim açı düzeltme de yapıyor. Tam emin değilim ama öyle ise onu seçmeyin. Rekabetçi FPS'lerde açı düzeltme seni frenler. İnce atışlarını törpüler.

Geri
Yukarı