500-600TL sessiz mekanik klavye önerisi

Bütçe
500-600

silence2

Picopat
Daha fazla  

Kendi kullandığın bir ürün kendisi. 1 aydan beri kullanıyorum başlarda bir yay sesi geliyordu ancak sonradan geçti bu ses. Kailh üretim Red Switch'ler var.

Eğer gelecek ürünün Brown Switch olduğunu doğrularsanız düşünmeden onu alın. Neden derseniz piyasada bulunan en baba switchler var ürünün üzerinde.

O zaman Red Switch tercih etmen gerekiyor. Blue Switch çok seslidir.

Attığım klavyenin farklı Switch'li türleri var diye biliyorum.
Kahverengi switchlisini buldum bu olur mu?

Kendi kullandığın bir ürün kendisi. 1 aydan beri kullanıyorum başlarda bir yay sesi geliyordu ancak sonradan geçti bu ses. Kailh üretim Red Switch'ler var.

Eğer gelecek ürünün brown Switch olduğunu doğrularsanız düşünmeden onu alın. Neden derseniz piyasada bulunan en baba Switch'ler var ürünün üzerinde.

Önerin için teşekkür ederim not aldım klavyenin ismini.

Eğer gelecek ürünün brown Switch olduğunu doğrularsanız düşünmeden onu alın. Neden derseniz piyasada bulunan en baba Switch'ler var ürünün üzerinde.

Brown switchlisini arıycamda 2 ci bir seçenek olarak.
Başka önerebileceğin var mı?
Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Attığım klavyenin farklı Switch'li türleri var diye biliyorum.

Brown Switch'li olanı alabilirsin. Biraz para tasarrufu yapmak istersen K500 al.

Çevre birimleri konusunda bilgili biri olarak fiyatı ve özellikleri bakımından K500 tercih ettim ve gayet memnunum. Kaliteli ve oturaklı bir ürün. Işıkları biraz sönük sadece.

Çin'den alabilirsiniz küçük bir ürün isterseniz.

Brown Switch'li olanı alabilirsin. Biraz para tasarrufu yapmak istersen K500 al.

Çevre birimleri konusunda bilgili biri olarak fiyatı ve özellikleri bakımından K500 tercih ettim ve gayet memnunum. Kaliteli ve oturaklı bir ürün. Işıkları biraz sönük sadece.

Çin'den alabilirsiniz küçük bir ürün isterseniz.

Tamam cevap verdiğin için teşekkürler. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı