500-800 TL arası telefon önerisi

ihsan_sengul

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar belirttiğim gibi bütçeme uygun Android şarjı uzun giden telefon arıyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyata çok çok iyi bir telefon bulabilmek zor. Zenfone 5 bulabilirsin. Ancak ya biraz bekle ya da ikinci el temiz üst model bir telefon tercih et.

Zenfone'larda bloatware'in çokluğundan ve benim gözüme hitap etmeyen bir renk paletinden Zenfone'lara bir türlü ısınamadım ama serideki telefonların kullanıcıları bayağı beğeniyor telefonlarını.
Ona alternatif olarak saf Android deneyimi, uzun süreli Android güncelleme desteği ve daima iyi bir performans vaad eden Android One projesi altında olan General Mobile 4G'yi tavsiye ederim. Tasarımı Zenfone 5'inki kadar iyi değil bence, ama saf Android keyfini tasarım uğruna değişmem.
İki telefon arasında pek fark yok araştırırsanız. Tüm seçim noktası tabağınızda duran Androidinizi nasıl istediğiniz: Çok acı ama yemeği lezzetli gösteren ketçaplısından mı, yoksa ketçapsız mı?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı