500 - 800 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
800
Bütçeniz dahilinde attığım klavye en alınabilecek klavye, yurt dışından çokca övülen ve kullanılan bir marka. Diğerleri ya Blue Switch'ya da kalitesiz olacak. Ayrıyeten Corsair K68 redi kendim kullanıyorum gayet iyi ve kaliteli bir klavyedir. Bunun dışında XPG Summoner Blue Switch geçen günlerde 999 TL'ye düştü, o klavyeyi de denk getirebilirsen indirimde alabilirsin.

Bu ürün büyük enterli bir şekilde geliyorsa ve Türkçe harfleri barındırıyorsa almayı planlıyorum. Ürünün görselinde İngilizce Q klavyeyi göstermişler emin olamadim.

Evet yapar. Ama bu durum kişiden kişiye değişiyor, sırf o fazla ses için Blue Switch alanda var.

Amazon'da satılmış sanırım ya outlet olarak var ya da güven vermeyen yerlerde satışı bulunuyor. K68 için hala alsam mı almasam mı diyorum? Bir yanım indirim bekle güzel membran al diyor işin içinden çıkamadım.

K68 ben kullanıyorum memnunum, membrane bu bütçeler verilmez diye düşünüyorum.

Bir site üzerinde buldum XPG 1259₺. Ek olarak bulduğum yerde Türkçe olduklarını söylüyorlar lakin büyük enter yok ve C, Ş, I, Ü, ğ gibi harflerini olmadığını görüyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı