500 bin TL'ye otomobil önerisi

• Konuyu başlatan Just
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 646

Just

Kilopat
Daha fazla  
Fiesta alınır mı? Arkadaşlar ilk aracımızı almayı düşünüyoruz. 490.000 TL civarı bütçemiz var. Şu an aklımda 2 tane fiesta var, ikisi de Titanium paket. aynı fiyat, benzinli ve manuel. Birisi 137 bin kilometrede, birisi 171 bin kilometrede. Gri olan bir de siyah olan bu iki araçtan hangisini tercih etmeliyim? Ya da başka alternatifler nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Japon öneririm. FD6 Civic yada E140 Corolla bakılabilir, ama araç temiz olsun. Civic daha üstün bu arada ama Corolla daha temiz kalmış olabilir. Tüpte doğru konfigürasyon yapıldığında sorun çıkartmayan arabalar, alternatif olarak Hyundai bakabilirsiniz ama bunların yanında esamisi okunmaz. Bütçenizi zorlayabilirseniz eğer Golf 6 veya Passat B6 öneririm, Japon 'lar kadar sorunsuz olmasa da gerçek arabaları Alman 'ların yaptığı gerçeğini değiştirmiyor, 1.4 TSI olsun, 1.6 FSI olanlar hantal kalır, yine bu bütçelere bulunabilir tabi.

Fiesta alınır mı? Arkadaşlar ilk aracımızı almayı düşünüyoruz. 490.000 TL civarı bütçemiz var. Şu an aklımda 2 tane fiesta var, ikisi de Titanium paket. Aynı fiyat, benzinli ve manuel. Birisi 137 bin kilometrede, birisi 171 bin kilometrede. Gri olan bir de siyah olan bu iki araçtan hangisini tercih etmeliyim? Ya da başka alternatifler nelerdir?

Merhaba.
490 bin TL'nin tamamı ile mi araç alacaksınız? Bence masraflar için o bütçeden 20 bin TL ile 40 bin TL ayırın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Citroen C-Elysee veya Peugeot 301' leri almanızı tavsiye ederim. Mükemmel bir araç değil, ama 500 bin TL ile güncel bir araç bulmak zor. Niye bunları tavsiye ediyorum;

-Temiz olarak 2016 ve üstü model bulma durumunuz var.
-Piyasanın belki de en az yakan araçları.
-Sonra satmakta sorun yaşayacağınızı düşünmediğim araçlardan.
-Belirttiğiniz fiyatlara hitap eden araçlardan.
-Parçaları ucuz olduğundan ve piyasada olduğundan sorun yaşamazsınız.

Fiesta alınır mı? Arkadaşlar ilk aracımızı almayı düşünüyoruz. 490.000 TL civarı bütçemiz var. Şu an aklımda 2 tane fiesta var, ikisi de Titanium paket. Aynı fiyat, benzinli ve manuel. Birisi 137 bin kilometrede, birisi 171 bin kilometrede. Gri olan bir de siyah olan bu iki araçtan hangisini tercih etmeliyim? Ya da başka alternatifler nelerdir?

Peugeot 301.
Fiat Egea.
Volkswagen Jetta.
Renault Symbol.
Renault Clio 2012-2013.
Toyota Corolla.
Ford fiesta.

Hocam bulunabilirse boş paket fluence alın eğer yoksa fiestada olabilir iyidir o paraya en dolu paket lineada alabilirsiniz ya da kadın kullanicaksa punto (kullanması basit ve direksiyonu çok hafif bir araba ) ya da Peugeot 301 - Citroën C-elysee

Hocam Fransız grubuna yakınlarımın telkinlerinden dolayı sıcak bakamıyorum. Japon grubu, Hyundai ve Ford bakıyorum. Şimdi Fiesta ya bakmaya gidiyorum. İlk aracımız olacak eğer başarabilirsek satın almayı :D

Hocam Fransız grubuna yakınlarımın telkinlerinden dolayı sıcak bakamıyorum. Japon grubu, Hyundai ve Ford bakıyorum. Şimdi Fiesta ya bakmaya gidiyorum. İlk aracımız olacak eğer başarabilirsek satın almayı :D
Çok keyifli arabadır Fiesta. Kullanması gerçekten çok kolay ve eğlenceli. Hayırlısı olsun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı