500 GB HDD yeterli mi?

500 GB hard disk alanı sizce yeterli olur mu?

Yeterli olur evet, lakin OBS gibi programlardan uzun süre kayıt alacaksanız 1TB almanız gerek, belki 2 TB olabilir. Lakin üstüne basarak diyorum sadece 1 tane bu HDD var ise ve çok oyun oynarım diyorsanız yetmez. Öyle bir 2 tane oyun yükler fotoğraflarımı atarım diyorsanız yetecektir zaten.

500 GB hard disk alanı sizce yeterli olur mu?

Hocam oyun içinse yetmez ve HDD'ler artık pek kullanılmıyor daha hızlı olması ve daha performans istiyorsanız da SSD 500 GB alabilirsiniz ve 500 GB HDD'yi laptop ise DVD yerine takarsınız masaüstü ise zaten takarsınız

Hocam oyun içinse yetmez ve HDD'ler artık pek kullanılmıyor daha hızlı olması ve daha performans istiyorsanız da SSD 500 GB alabilirsiniz ve 500 GB HDD'yi laptop ise DVD yerine takarsınız masaüstü ise zaten takarsınız.

Evet 500 GB çok zor durmadan bir şey silmek gerekiyor SSD almayı düşünüyorum.

Eğer oyun için kullanacaksanız yetmez oyunları bitirdikden sonra silmeniz gerekir başka oyun yükleyebilmeniz için. Günlük kullanım için yeterli olur.

Hocam laptopsa HDD'yi de takın derim

Ben oyun dahi oynamıyorum sadece driverlar IDM ve Chrome yükledim rezalet içindeyim HDD'den SSD'ye giçip RAM takviyesi yapacağım :)

Hocam en az 1TB ve SSD bakın derim. Yüksek ihtimalle Solid SSD takacaksınız zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı