120 GB SSD, 500 GB HDD yeterli olur mu?

İndirdiklerimi işim bitince siliyorum. Mesela BF4 indirdim, bitirdim ve sildim. Bilgisayarımda sadece fotoğraf veya video yok.
Hocam söyledikleriniz tamam da, online oyunlar için bu geçerli değil ki? BF4 yaklaşık 30GB bir oyun, artık yeni oyunlar minimum 50GB. Windows 25GB dersek, yanına 75GB Rainbow 6 Siege eklediğimizde zaten 100GB dolmuş oluyor, benim 120GB SSD'm aslında toplam 110GB gözüküyor zaten, bu da windows ve R6 yükledikten sonra sadece 10GB depolama alanı kalıyor demek. SSD performansı zaten doluluk arttıkça azalıyor, windows dahilinde masaüstünü, kullanıcılar klasörünü, gizli klasörleri ve Program Files klasörlerini saymıyorum bile, sadece C:/Windows 25GB tutuyor. Ayrıca siz BF4 indirip bitirdikten sonra sildim demişsiniz, bu online oyunlar için geçerli değil, online oyunları bitiremiyoruz çünkü.

Hocam söyledikleriniz tamam da, Online oyunlar için bu geçerli değil ki? BF4 yaklaşık 30GB bir oyun, artık yeni oyunlar minimum 50GB. Windows 25GB dersek, yanına 75GB Rainbow 6 Siege eklediğimizde zaten 100GB dolmuş oluyor, benim 120GB SSD'm aslında toplam 110GB gözüküyor zaten, bu da Windows ve R6 yükledikten sonra sadece 10GB depolama alanı kalıyor demek. SSD performansı zaten doluluk arttıkça azalıyor, Windows dahilinde masaüstünü, kullanıcılar klasörünü, gizli klasörleri ve program files klasörlerini saymıyorum bile, sadece C:/Windows 25GB tutuyor. Ayrıca siz BF4 indirip bitirdikten sonra sildim demişsiniz, bu Online oyunlar için geçerli değil, Online oyunları bitiremiyoruz çünkü.

Ben sizin sorunuza cevap verdim? Nasıl idare edebiliyorsunuz diye sordunuz ve silerek dedim. Gerçekten ilginç. Konu sahibine kardeş sen sadece 120GB SSD al o her şeye yeterli olur demedim.

Ben sizin sorunuza cevap verdim? Nasıl idare edebiliyorsunuz diye sordunuz ve silerek dedim. Gerçekten ilginç. Konu sahibine kardeş sen sadece 120GB SSD al o her şeye yeterli olur demedim.
İlk mesajınızda yeterli olduğunu söylediniz, ben ona söyledim zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı