500 GB Sony Garantili PS4 Mü Yoksa 1 TB İthalatçı Garantili PS4 Mü?

Kardeşim bende ithalatçı aldım fan sesiyle götürdüm geri. 1hafta sonra geldi sorun devam ediyordu yaklaşık 2hafta sonra tekrar götürdüm ve yaklasik 1ay sonra gelip almam soylendi kargo hasar verebilirmis kendim gidip aldım deniyim dedim oyun çalıştırmiyor sonra yenisi verildi. Yaklaşık 3ay uğraştım. Surekli taksiyle git gel git gel 100 TL gitti taksiye sen ne yaparsan yap git sony garantili al. Sonra benim gibi pisman olma düşünmeniz bile hata şuan ben düşünmedim çok uğraştım dediğim gibi ne yaparsan yap 3 ay sonra bile alabilceksen bütçeyle yine bekle ve sony garantili al ve pisman olma benim gibi.

Son düzenleme:
@Fethi Çevik Bence PS4'te sıkıntı yoktu ama siz fan sesini sorun kaldınız adamlara gönderdiniz ama adamlar baktı ki bu normal. O yüzden siz gönderiyorsunuz sorunlu diye ama sorunlu değil. Çünkü PS4 iyi hava almıyorsa gerçekten çok fazla ses çıkabiliyor.

ikinci kez goturduhumde Fanın yerinden çıktığı ve anakartin yerinden çıktığı tespit edildi dediler birincide demediler oyle gönderdiler evde denedim oyun çalıştırmadi 3ay sonra yenisi verildi ceske sony garantili alsaydim ve ilk başta istediğimde yenisini 1 haftada getircekmisimki yenisini versinler kendi hatalarını anladilarda verdiler oyun çalıştırmama sorununundan ceske sony garantili alsaydim.

@Fethi Çevik Bence PS4'te sıkıntı yoktu ama siz fan sesini sorun kaldınız adamlara gönderdiniz ama adamlar baktı ki bu normal. O yüzden siz gönderiyorsunuz sorunlu diye ama sorunlu değil. Çünkü PS4 iyi hava almıyorsa gerçekten çok fazla ses çıkabiliyor.
Bak arkadasim bunlar aci gercekler ben bosuna yazmadim bunun gibi bir duru olay vardir ama alsaymis eurasia yi pasa pasa alirmis yenisini kulagina kupe olsun

@OmarPS33 Bende PS4 var zaten. Alalı 3 ay falan oluyor. İthalatçı garantili ve sorun yok. O yüzden diyorum. Bilinmeyen bir yerden aldıysa bilemem ama Kahraman Konsol, SYD, Barcelona Games falan sağlam yerler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı