500 gramlık protein tozu önerisi

Hazır ramazan gelmişken protein tozu almayı düşünüyorum indirim dolayısıyla fakat firmalar öncesinde fiyatı arttırıyorlar mı falan piyasaya hakim olan biri varsa beni aydınlatabilir mi? Bir de 500 gramlık protein tozlarından almayı düşünüyorum tercihim bisküviliden yana fakat nasıl bilmiyorum kullanan varsa belirtirse iyi olur. Çikolata da olabilir kötüyse eğer önerilerinizi bekliyorum benim çok bir bilgim yok. Bir de bu tozların son kullanma tarihi ne kadar oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eyvallah krallar. Peki son kullanma tarihi ne oluyor bu tozların?

1712741468697.png

eyvallah krallar. Peki son kullanma tarihi ne oluyor bu tozların ?
Mysupplement ve Bigjoy Farmatek firmasına aitler ve evet benzer ürünler ancak tamamen aynı ürünleri muhtemelen sadece amino asit grubu ürünleri. Whey proteinlerinde aroma vericileri farklı, bazı katkı maddeleri farklı, eklenen kakao markası ve miktarı da farklı. Aynı dönem içerisinde üretilen bu iki üründeki görsel farktan anlayabilirsin. Ben de tabi ki diğer arkadaşlar gibi bu ürünü öneriyorum bu fiyatlar iyi, sadece Bigjoy ile tamamen aynı ürün olmadığını da net bir görselle belirtmek istedim. Şöyle düşün migros marka ton balığı da dardanel fabrikasından çıkıyor ama dardanel ton ve migros ton balığını açtığında net olarak bazı farklar görebiliyorsun. Birisi makine dibinde kalan parçalardan yapılıyor, diğeri bütün bütün parçalara sahip, içlerine eklenen ayçiçek yağı bile aynı değil. Onun gibi bir durum...

Dosya Ekleri

• gh.jpeg
    gh.jpeg
    125,7 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Mysupplement ve Bigjoy Farmatek firmasına aitler ve evet benzer ürünler ancak tamamen aynı ürünleri muhtemelen sadece amino asit grubu ürünleri. Whey proteinlerinde aroma vericileri farklı, bazı katkı maddeleri farklı, eklenen kakao markası ve miktarı da farklı. Aynı dönem içerisinde üretilen bu iki üründeki görsel farktan anlayabilirsin. Ben de tabi ki diğer arkadaşlar gibi bu ürünü öneriyorum bu fiyatlar iyi, sadece Bigjoy ile tamamen aynı ürün olmadığını da net bir görselle belirtmek istedim. Şöyle düşün migros marka ton balığı da dardanel fabrikasından çıkıyor ama dardanel ton ve migros ton balığını açtığında net olarak bazı farklar görebiliyorsun. Birisi makine dibinde kalan parçalardan yapılıyor, diğeri bütün bütün parçalara sahip, içlerine eklenen ayçiçek yağı bile aynı değil. Onun gibi bir durum...
Daha iyi açıklanıp görselle anlatılamazdı galiba :) sağolasın.

Geri
Yukarı