Protein tozu önerisi

swaize

Centipat
Daha fazla  
Ben ilk defa protein tozu alacağım sadece tavsiye istiyorum. Hardline Whey 3 matrix protein tozu mu almalıyım yoksa Supplementler.com'un kendi markasının Whey protein tozunu mu? Paranı ete, tavuğa yatır demeyin aynı şey olmuyor. Sadece hangisini almalıyım onu merak ediyorum. Linklerde burada: Supplementler.Com Whey Protein 1000 Gr - Whey Protein

Kankam ben daha önce protein ocean kullandım herkes çok kötü, berbat diyip durdu ama ben etkisini gördüm açıkçası. Şimdi bigjoy kullanıyorum. Hardline ve bigjoy arasında kalmıştım ama bigjoyun daha kaliteli olduğunu söylediler ben de onu tercih ettim. Çikolatalı bigjoy kullanıyorum tadı berbat açık söylemek gerekirse, karışması normal. Dibinde kalıntı bırakıyor bazen iyi çalkalanmazsa. Genel olarak fiyatına göre ideal bi marka. Supplementler zaten bi türk firması olduğu için diğer markalara göre daha ucuz satıyor. Ama hammadde kalitesi açısından diğer markalarla rekabet edemez. Tabi dediğim gibi protein ocean gibi bi markadan bile ben verim aldıysam, supplementlerden de alırsın. Ama en kaliteli whey markaları optimum ve weider derim paran varsa kesinlikle al hardlinemış supplementlermiş hiç düşünme. Bütçen kısıtlıysa supplementler de işini görür. Sonuç olarak, hardline tavsiye etmem. Bütçen ortaysa bigjoy al, az ise supplementler veya protein ocean, bütçen yüksek ise optimum veya weider. Hatta senin için linklerini de bırakayım 1 kilolukların. Bu arada protein tozlarının paketini açtığından itibaren düzenli olarak her gün kullanmaya dikkat et ölçülü şekilde. Uzun süre beklerse bozulmaya başlıyor özellikle kalitesiz markalarda protein ocean vb. o yüzden az kullanırım dersen ufaklardan al ki bozulmadan bitsin.

Bigjoy:

Weider: (minimum 2.3kg alınabiliyor)

Optimum: Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 908 Gr - Whey Protein

Protein ocean: (alacaksan bu seti al inanılmaz uyguna geliyor.)

Yanlış bilgi
Ben ilk defa protein tozu alacağım sadece tavsiye istiyorum. Hardline whey 3 matrix protein tozu mu almalıyım yoksa Supplementler.com'un kendi markasının whey protein tozunu mu? Paranı ete, tavuğa yatır demeyin aynı şey olmuyor. Sadece hangisini almalıyım onu merak ediyorum. Linklerde burada: Supplementler.Com Whey Protein 1000 Gr - Whey Protein

Hocam protein tozu almayın, kanserojendir. Onun yerine et veya bitkisel protein tüketin. Bitkisel protein dediğim nohut benzeri yiyecekler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam protein tozu almayın, kanserojendir. Onun yerine et veya bitkisel protein tüketin. Bitkisel protein dediğim nohut benzeri yiyecekler.

Boş yorum yapılmaması gerekli bence. Protein tozu hakkında yaptığınız yanlış ifade bir yana bitkisel protein hiçbir zaman hayvansal proteinin yerini tutmaz. Harfler sallama hayvansal proteinde A+B+C amino asitleri varken nohutta sadece A amino asiti var doğal olarak aynı etkiyi hiçbir zaman göstermez yenebildiği kadar hayvansal yenmeli.

Geri
Yukarı