500₺ oyuncu kulaklık öneri

legendmelih

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Başlıkta belirttiğim gibi 500 TL'ye kadar oyuncu kulaklık arıyorum. 7.1 Surround desteği olursa daha iyi olur. Ayrıca mikrofonu benim için çok önemli. Yayın açmayı düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer Tiamat 2.2 V2 veya Razer Kranken X'e bakabilirsin ikisi de 7.1 destekliyor fiyatına göre gerçekten işine yarayacağını ve seni 2-3 yıl götüreceğini düşünüyorum.

Kulaklığı ayrı mikrofonu ayrı alman yayıncılık için çok faydalı olur.

Rampage öneririm:)

Kulaklığı ayrı mikrofonu ayrı alman yayıncılık için çok faydalı olur.

Rampage öneririm:)

50 TL kulaklık olsa anlarım, ama 500 TL'ye Rampage önermezsin yani.

Merhaba arkadaşlar.
Başlıkta belirttiğim gibi 500 TL'ye kadar oyuncu kulaklık arıyorum. 7.1 Surround desteği olursa daha iyi olur. Ayrıca mikrofonu benim için çok önemli. Yayın açmayı düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

SteelSeries Arctis 3 2019 Edition modeline bakabilirsiniz?

Merhaba arkadaşlar.
Nedense piyasada şu anda yok
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Nedense piyasada şu anda yok
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fiyatı 400-500 aralığındaydı

Monster Pusat 7.1 50mm sürücülere sahip ayrıca bassları güçlendirmek için titreşim koymuşlar eğer beğenmezseniz sorunsuz iade edersiniz kablo yırtılmasıni bile kabul ediyorlar.

Merhaba arkadaşlar.
Bu arada fiziksel surround ile virtual surround aynı şey değil,fiziksel surround ses kasmak için birebirdir,sesin nerden geldiğini çok daha iyi kestirirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı