500 TL Akıllı Bileklik Önerisi

Hocam bak şu da olur, bütçeye göre samsung telefon + galaxy watch 4 alabilirsin, yada direkt olarak apple watch falan değil de garmin falanda bakabilirsin nfc destekleyen. Ama kesinlikle applede kalmak çok iyi olacak, hiç uğraştırmıyor.
Iphone'da kalacağım hocam kafam rahat olsun istiyorum uygulamalar çökmüyor takılmalar olmuyor. Zen'i de ayarlayacağım da herhangi bir hesap açma veya işlem ücreti var mı ve yüksek mi bu oranlar? S20FE de düşündüm de 3 yıl olmuş telefon çıkalı. Zaten android bir telefonun ömrü de maks 5 yıl sonrasın işkence. Ama IX 2017'de çıkmış olmasına rağmen 2-3 sene rahat kullanabileceğim.

Iphone'da kalacağım hocam kafam rahat olsun istiyorum uygulamalar çökmüyor takılmalar olmuyor. Zen'i de ayarlayacağım da herhangi bir hesap açma veya işlem ücreti var mı ve yüksek mi bu oranlar? S20FE de düşündüm de 3 yıl olmuş telefon çıkalı. Zaten android bir telefonun ömrü de maks 5 yıl sonrasın işkence. Ama IX 2017'de çıkmış olmasına rağmen 2-3 sene rahat kullanabileceğim.
Zen'de hiçbir şekilde hesap açma ücreti yok, eğer gold üyelik falan alırsanız aylık ücreti var, para yatırırken %2.5 komisyon alıyor ki bu da minimum 127 TL yatırabileceğimizden 3 tl civarı kesinti yapıyor, 130 tl ödüyorsunuz 127 geçiyor hesaba ama bana soracak olursanız Türkiye'de daha aktifleşmemiş bir hizmeti sadece %2.5 ile kurtarmak mantıklı.

Geri
Yukarı