500 TL altı kulak içi kulaklık önerisi

Rankzz

Hectopat
Öncelikle merhaba.

Yurtta kalıyorum bu sebepten kulak üstü kulaklıklığı taşıması zor oluyor. Bu yüzden IEM'lere bakmaya başladım.

HP Victus 16 laptop ve Xiaomi MI6 kullanıyorum. Eğer laptoptaki ses kartı sesi çok baltalarsa ileride Apple USB-C DAC alabilirim.

Şu an araştırmalarımla KZ ZSN Pro X modelinini F/P olduğunu gördüm ama ondan daha ucuz ve aynı markanın alt markası olan cca cra kulaklıkları buldum ve onlar daha ucuz onları almayı düşünüyorum. Sorun şu ki iki aynı satıcının iki aynı modelini buldum. Görüntüde farkları var ama IEM'lerden çok anlamam.

Ucuz olan
Bi tık Daha Pahalı olan

QKZ x HBB diye bir IEM buldum buna da çok iyi diyorlar ama Ali Express'ten biraz çekiniyorum.

Önerilere açığım ama 500-550 TL bandını mümkünse geçmeyin.
Mikrofon şart.

Niye IEM istiyorsun ki? Dinleyici için tatmin edecek bir sesi yok.

Tatmin edici bir sesi niye yok açıklarsanız sevinirim. Bu bir ürüne dümdüz "kötü" demekten farkı yok.

Yukarıdada yazdığım gibi yurtta kalıyorum ve kulak üstü kulaklık taşımam zor oluyor.
O yüzden kulak içi (IEM) bir kulaklık arıyorum.

İllaki IEM olmasınada gerek yok ama beni idare edebilecek bir şey lazım.

Tatmin edici bir sesi niye yok açıklarsanız sevinirim. Bu bir ürüne dümdüz "kötü" demekten farkı yok.

Yukarıdada yazdığım gibi yurtta kalıyorum ve kulak üstü kulaklık taşımam zor oluyor.
O yüzden kulak içi (IEM) bir kulaklık arıyorum.

İllaki IEM olmasınada gerek yok ama beni idare edebilecek bir şey lazım.

IEM kulaklıklar temiz bir ses veriyor ama bas ve tiz dengesi fazla. Bu durum müzik yapanlar için iyi bir şey ama dinleyici için değil. Hareketli bir müzik açtığında bas tiz dengesi tatmin etmeyecek.

Benim ihtiyacım olan taşıması kolay sesi fiyatına göre olabildiğince iyi olan ve mikrofonuda yeterince iyi olan bir kulaklık. FPS tarzı oyunlar oynuyorum ve müzikte dinliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı