500 TL bilgisayar koltuğu önerisi

Ucuz oyuncu koltuğu diye satılan tuzaklara para vermeyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alttaki video da bulunan koltuk hoşuma gitti. O tarz bir koltuk ta olabilir.
Evet, ben haklıyım.

Sizdeki de bafır da ki koltuktan mı hocam?

Hocam benimki o koltuğun farklı modeli, attığım linkte bulunan koltuk. Aynı sayılır, öbürünün stoğu bitmiş. Yapan ve satan firma aynı, ikisi de aynı kalitede.

Hocam kol koyma yerleri yukarı aşağı hareket edebiliyor mu? Arkaya yatma ve kademe ayarlarama da var mı? Kafa koyma yeri hareket ediyor mu? Ayakları sağlam mı? Oturma yeri yumuşak mı ayrıca çabuk yırtılır mı? Hepsini cevaplarsan sevinirim hocam :D .

Hocam kol koyma yerleri yukarı aşağı hareket edebiliyor mu? Arkaya yatma ve kademe ayarlarama da var mı? Kafa koyma yeri hareket ediyor mu? Ayakları sağlam mı? Oturma yeri yumuşak mı ayrıca çabuk yırtılır mı? Hepsini cevaplarsan sevinirim hocam :D .
Hocam bu fiyata orası kaysın burası yükselsin işi çok zor onu baştan belirteyim. Arkaya yatabiliyorsunuz. Kafa koyma yeri hareket etmiyor. Oturma yeri yumuşak. Ayakları krom kaplama demir yani sağlam. Filesi de güzel. Alabilirsiniz ben memnunum.

Hocam bu fiyata orası kaysın burası yükselsin işi çok zor onu baştan belirteyim. Arkaya yatabiliyorsunuz. Kafa koyma yeri hareket etmiyor. Oturma yeri yumuşak. Ayakları krom kaplama demir yani sağlam. Filesi de güzel. Alabilirsiniz ben memnunum.

Çok teşekkür ederim dostum. Arkaya yatması bafırdaki koltuk gibi mi? Yani belli bir yerde sabitleyebiliyor musun? Ayrıca koltuğu yukarı aşağı alçaltıp yükseltebiliyor musun? Çok soru sordum kusura bakma alıp ta pişman olmak istemiyorum.

Çok teşekkür ederim dostum. Arkaya yatması bafırdaki koltuk gibi mi? Yani belli bir yerde sabitleyebiliyor musun? Ayrıca koltuğu yukarı aşağı alçaltıp yükseltebiliyor musun? Çok soru sordum kusura bakma alıp ta pişman olmak istemiyorum.

Kardeşim bende şu an senin gibiyim kaç gündür koltuk arayışına girdim

Boyum 1.82, kilom 86. Geçenlerde bu koltuğu sipariş verdim 400₺'ye. Filesi kaliteli dandik değil, kafa koyulan kısmı yumuşak file çok rahat. İleri geri yatabiliyor. Ayakları krom kaplama demir. Yaklaşık bir haftadır falan kullanıyorum. Fileli olduğu için terleme yapmıyor. Oturduğunuz kısmı rahat. Fileye ön yargı ile yaklaşmayın zira bu fiyatta daha iyisini bulamayabilirsiniz. Bu fiyatta fileli olmayanlar gerçekten dandik oluyor. Kurmaya çok uğraşmıyorsunuz, kurulu gönderiyorlar iki-üç vida sıkıyorsunuz sadece. Hem konforlu, hem uzun ömürlü hem de uygun. Öneririm.

Dostum bende arkadaşla aynı durumdayım kaç gündür koltuk arayışına girdim şu modele bakıyorum şu an önerebilir misin

Kardeşim bende şu an senin gibiyim kaç gündür koltuk arayışına girdim.

Dostum bende arkadaşla aynı durumdayım kaç gündür koltuk arayışına girdim şu modele bakıyorum şu an önerebilir misin.

Hocam 500 TL olsun uzun ömürlü olsun dedik adam gibi koltuk yok piyasada.

Ya vardır vardır aslında biz bilmiyoruz bilmemekte kafayı yediriyor insana adam akıllı bulsaydık bir tane kullanmaya başlasaydık artık
Şuan bu modeli inceliyorum satan firma boy kiloya ve rahatlık için bu modelini önerdi bana 1.76 boy 95 kiloyum

Selam, konuyu hortlatmamın sebebi 399TL ye Türksit Quattro ofis, oyuncu koltuğunu sipariş vermem. Ürünü Trendyol TV reklamından gördüm. Süreli indirime girmişti, bende neden olmasın dedim ve siparişi verdim. Gelince incelemisini yapmamı isteyenler like atabilir. İndirimsiz halide diğer sitelerde 500 altına bulunuyor.

Geri
Yukarı