500 TL boş kasa önerisi

@Rivadex @Tekin Alakuş komik olan nedir? Umarım Dark kasayı MAG ile bir tutmuyorsunuzdur.
Marka takıntısı yapmayın. Dark, tabii ki MSI ile aynı kalitede bir marka değil, ancak Hadron gibi markalarla da aynı konumda değil. Soğutma ürünleri (kasa, soğutucu) düşük/orta bütçede tercih edilebilecek ürünler. Ayrıca 100M ile hava akışı açısından pek bir farkı yok, Diamond Pro Mesh de gayet iyi bir model.

@Rivadex @Tekin Alakuş komik olan nedir? Umarım Dark kasayı MAG ile bir tutmuyorsunuzdur.

Marka kötülemenin lüzumu yok, bu kasa gayet de güzel. Sırf o MSI diye MAG Forge'u el üstünde tutuyorsunuz. @Rivadex'in dediği gibi hava akışları arasında çok bir fark yok. Düşük bütçede tercih edilebilir.

Marka kötülemenin lüzumu yok, bu kasa gayet de güzel. Sırf o MSI diye MAG Forge'u el üstünde tutuyorsunuz. @Rivadex'in dediği gibi hava akışları arasında çok bir fark yok. Düşük bütçede tercih edilebilir.

Fiyatlar hemen hemen aynı neden kaliteden ödün vereyim ki? Bu arada tüm Dark ürünleri rezalet durumda. Soğutucu, klavye ve kasalarını kullandım. Kasa ısınınca araba gıcırdaması gibi gıcırdıyor. İade ettim ve masaüstü bilgisayar serüvenimi bir kenara koydum. Şu an laptop kullanıcısı olarak gayet memnunum.

Fiyatlar hemen hemen aynı neden kaliteden ödün vereyim ki? Bu arada tüm Dark ürünleri rezalet durumda. Soğutucu, klavye ve kasalarını kullandım. Kasa ısınınca araba gıcırdaması gibi gıcırdıyor. İade ettim ve masaüstü bilgisayar serüvenimi bir kenara koydum. Şu an laptop kullanıcısı olarak gayet memnunum.

Bir markanın tüm ürünleri kötü olamaz, kullandığınız model sorunlu olabilir. Bu arada kasanın gıcırdadığını da ilk defa duyuyorum, başka bir donanım olmasın?

Dark'ın malzeme kalitesine iyi diyen MSI'ı ağzına bir daha almasın. Kendim kullanmasam inanacağım, soğutma tamam da malzeme kalitesi bir tık altta. Teknobiyotik'in de zaten verdiği destek 0, kaç bin liralık alışveriş yaptıktan sonra da rezil olduk paramızla.

Geri
Yukarı