500 TL Bütçeye Ekran Kartı ve İşlemci

Cevabınız için teşekkürler birşey soracağım bu sizin dediğiniz işlemci benim anakartıma uyar mı ? [İşlemcim : ASUS P5G41T-M LX]
Bu video da özellikleri var
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buda oyun testi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

250 TL'ye kargo ile gönderebilirim.

Son düzenleme:
Cevabınız için teşekkürler birşey soracağım bu sizin dediğiniz işlemci benim anakartıma uyar mı ? [İşlemcim : ASUS P5G41T-M LX]
G41 chipsete ve 775 pine sahip bir anakartın var. Ayriyetten markası ASUS. BIOS update yapman ve modlu bios bulman hiç zor olmayacaktır. Xeon işlemci takman çok iyi olur.

Buda oyun testi
Sağolun ama GT1030 almaya karar verdim
8 aylık gt 1030 - Palit Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 578283257

Kontrol edebilirsiniz.İçeriği hakkında bilgim yok temiz veya değil o kadarını siz satıcı ile görüşüp karar vereceksiniz.
Tavsaiyeniz için sağolun ama bu zamanlarda ikinci ele pek güvenemiyorum almışken sıfırını almak en iyisi :D

Sağolun ama GT1030 almaya karar verdim

Tavsaiyeniz için sağolun ama bu zamanlarda ikinci ele pek güvenemiyorum almışken sıfırını almak en iyisi :D
AliExpress güvenilirdir. Çok bir fiyatı yok zaten max 100tl tutar. Feedbacklere bakabilirsin. Ayriyetten birşey kaybetmezsin E5440 55TL idi en son.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı