500 TL çizim tableti önerisi

NecipBaysag

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi tablet bakıyorum. Ekranlı veya ekransız fark etmez ama büyük ihtimalle bu fiyata ekransız vardır. Substance painter, Blender gibi uygulamalarda kullanmak için bakıyorum. Kullanımı kolay güzel bir şeyler var mı önerdiğiniz?

Başlıkta da belirttiğim gibi tablet bakıyorum. Ekranlı veya ekransız fark etmez ama büyük ihtimalle bu fiyata ekransız vardır. Substance painter, Blender gibi uygulamalarda kullanmak için bakıyorum. Kullanımı kolay güzel bir şeyler var mı önerdiğiniz?

Bütçenizi biraz daha arttırıp, en azından başlangıç seviyesine uygun, yanında 3 adet yedek uçları olan ve yarın bir gün parça servis sıkıntısı yaşamamak adına tabletin baba markası olan Wacom'u kesinlikle tavsiye ederim. Diğer adı bilinmedik Çin menşei ürünleri tavsiye etmem. Sonradan bahsettiğim gibi olmazlarla uğraşmaya değmez 100-200 lira uygun almaya bence. Aynı modelden kendimde kullanmaktayım. İşimi görmekte. Şuan en uygun fiyat amazonda.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    152,9 KB · Görüntüleme: 49
  • 2.jpg
    2.jpg
    93,4 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:
Ders için Huion tablet almıştık lakin pek tat vermedi. Hoca ile görüştük ki kendisi alanında profesyonel birisi bize direkt Wacom dedi. Üzmeyeceğini ve ihtiyaçları rahatlıkla karşıladığını söyledi. Biz de seneye dersler için Wacom tablet alacağız. Ki hoca normalde marka vermez biz iki kişi hoca ile özel görüştük anca öyle söyledi. Yani reklam falan da yapmadı bilginize. 😄

Geri
Yukarı