500 TL ekran kartı tavsiyesi

ahmeths

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
500 TL bütçeme uygun ikinci el ekran kartı arıyorum, fakat bir türlü karar vermedim önerileriniz neler?

Sistemim şu şekilde;
Ryzen 5 2400G
2x8 16 GB Corsair Vengeance LPX 3000 MHz.
MSI B450M PRO M.2
Cooler Master B500 V2 500W.

Son düzenleyen: Moderatör:
480, 570 gibi kartlara bakıyorum halihazırda ama fiyatlar ciddi anlamda uçuşa geçmiş. 1 ay önce 550'ye 580 satan vardı, fakat şu an ciddi bir artış söz konusu.
460 ve 750 Ti gibi kartlari 300 TL civarina bulabiliyorum zaten. Belki daha üst birseyler bulabilirim gibi geliyor bana en azindan 1080 orta-yüksek ayarda is görebilecek birseyler.

2 saat yapıldığını nasıl anladınız ?
Akrabası, mining işine giriyor. Toptan almışlar, kartın kazmasını beğenmemişler (kazmak dedim artık ne deniyorsa) 2 günlük faturalı şekildeydi. Bana bunları söyledikten sonra zaten direk 'AL' dedim. Bana söylenen ve yaşadıklarım bu şekilde.

NOT: Tam hatırlayamadım pardon. 2 aylık faturalı ve 2 saat denendiğini de söylemiş olabilir. Hafızam şaşıyor bazen, yalan olmasın. Hoş, 2 ay mining yapılmış olsa bile 500TL'e alınır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı