500 TL fare önerisi

Bütçe
500
Eliniz büyük olsa da pençe tutuşunda küçük fareleri de kullanabilirsiniz. Önerim de buna göre olacaktır. En yaygın tutuşlardan birisi olduğu için.

Viper mini önermiyorum, scroll sorunu var sakın almayın. Tavsiyelere uyup aldım bende şuan pişmanım.
1669502765522.png

Hocam senin dediğin mouse (80 gram) buna dikkat et. Yeni alacağın herhangi bir fareye alışamayabilirsin. Bütçeni aşıyor ama sana tartışmasız benim önereceğim mouse,- Logitech G305 lıghtspeed'tir. Hem kablosuz, 680 TL bandın da.
İkinci seçenek: Logitech G402 hyperion Fury -510 TL.

G305 850 lira olmuş acaba o fiyata alınır mı? Veya fiyatı düşer mi ki?

Fiyat zam bile gelebilir inan bana. Çoğu zaman bakıyorum, indirim vs yok. Kesinlikle alınır, hatta 2 tane bile alınır :D ileride ne olur düşünemiyorum. 2023 Ocakta kesinlikle zam gelir bence...

Haklısınız indirim olmayacak gibi zaten. Bugün başka bir şey için gittiğim medimarkt'ta k/da rengini buldum ve aldım bayağı şık duruyor.

Haklısınız indirim olmayacak gibi zaten. Bugün başka bir şey için gittiğim medimarkt'ta k/da rengini buldum ve aldım bayağı şık duruyor.
Hepsiburada renge göre fiyat değişiyor. Morumsu bir renk var,en ucuzu o. Siyah olan renk ile mor arasında en az 300 TL oynuyor. Sanırım absürt bir komedi durum... Güle güle kullan. Çok kullanışlı bir mouse'dur.

Geri
Yukarı