500 TL Filtre Kahve Makinesi Önerisi

fps_lover

Picopat
Arkadaşlar merhaba, kendime filtre kahve makinesi almak istiyorum ama makineler hakkında pek bir bilgim yok. Açıkçası kahveyi çaydan daha çok seviyorum ve çay gibi canım isteyince mutfağa gidip kahvemi alabilmek istiyorum. Dediğim gibi bütçem 500 TL, 600'e kadar çıkabilir. Çok ucuz bir şey bakmıyorum. Mümkünse haznesi biraz büyük olmalı. Bir de ilk kez makine alacağım için filtre kahve kağıdı gibi bir şey varmış, yeni duydum, her makine için lazım mı?

DeLonghi kahve makinesi konusunda güzel bir markadır bütçe biraz artarsa linkini bıraktığım ürünü tavsiye edebilirim filtresi kendiliğinden var ve yıkanabilir, ekstra filtre masrafı çıkarmaz.

DeLonghi kahve makinesi konusunda güzel bir markadır bütçe biraz artarsa linkini bıraktığım ürünü tavsiye edebilirim filtresi kendiliğinden var ve yıkanabilir, ekstra filtre masrafı çıkarmaz.
Hocam bu güzelmiş gibi duruyor bütçeyi biraz aşabilirim, biraz bana özelliklerinden bahsedebilir misiniz?
Şu aşağıdaki makineyi kullanıyorum ve çok memnunum ama ben aldığımda 275₺ gibi bir fiyattı. Ne yazık ki çok yükselmiş. Delonghi makineler kadar kaliteli diyebilirim. En ucuza şu aşağıdaki sitede gördüm. Tavsiye ederim.

Arzum AR3081 Brewtime Delux Filtre Kahve Makinesi – Inox
https://www.hepsiburada.com/arzum-a...nesi--inox-p-HBV00000RFZU8?magaza=Hepsiburada
Hocam çok teşekkür ederim ama bu çok pahalıymış.

Hocam bu güzelmiş gibi duruyor bütçeyi biraz aşabilirim, biraz bana özelliklerinden bahsedebilir misiniz?
Sayfanın alt kısmında yazıyor su takip sistemi, 45 dakika sonra kendiligini otomatik kapatması, ısıtıcı tabanı vs. DeLonghi nin bende Espresso makinesini kullanıyorum 3500 TL gibi bir fiyata almıştım markadan ve cihazlarından gayet memnunum. Aynı zamanda bir dönem Baristalık yapmıştım kafede kullandığımız Filtre Kahve makinesi de DeLonghi'nindi.

Hocam.

Sayfanın alt kısmında yazıyor su takip sistemi, 45 dakika sonra kendiligini otomatik kapatması, ısıtıcı tabanı vs. delonghinin bende espresso makinesini kullanıyorum 3500 TL gibi bir fiyata almıştım markadan ve cihazlarından gayet memnunum. Aynı zamanda bir dönem baristalık yapmıştım kafede kullandığımız filtre kahve makinesi de delonghi'nindi.

Hocam çok sağ olun ama yorumlarda filtre kağıdı ile kullanılmalı denmiş, çok fark olur mu?

Hocam çok teşekkür ederim ama bu çok pahalıymış.
Maalesef çok yükseldi fiyatlar. Olur da ucuz satan bir yer bulursan aklında olsun. Bir de sana tavsiyem mutlaka kendinden kumaş filtreli bir makine al. Dışardan kağıt filtre almak ve kullanmak hem yorucu hem de keyif kaçırıcı olabilir. Yani kahve içesin geldi ama filtre kalmamış olduğunu düşünsene:)

Maalesef çok yükseldi fiyatlar. Olur da ucuz satan bir yer bulursan aklında olsun. Bir de sana tavsiyem mutlaka kendinden kumaş filtreli bir makine al. Dışardan kağıt filtre almak ve kullanmak hem yorucu hem de keyif kaçırıcı olabilir. Yani kahve içesin geldi ama filtre kalmamış olduğunu düşünsene:)
Hocam haklısınız ama o filtre bir süre sonra eskirse ne yapacağız, çıkıyor mu o filtreler?

Geri
Yukarı