500 TL gamepad önerisi

Blodiy

Hectopat
Merhaba, genel olarak hikayeli oyunlar oynadığım için bir kol arıyorum. 2. el alacağım bütçem 500 TL. Şu anda 300 TL'ye F710 buldum fakat aşırı eski olduğu için almayı düşünmüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
F710 tip açısından fotoğraflarda eski görünüyor ama elde tutunca hiç öyle durmuyor hocam. Titreşim modu, kablosuz oluşu ve fonksiyonel tuşları olması da cabası. Bence F710 gayet iyi bir alternatif.

F710 tip açısından fotoğraflarda eski görünüyor ama elde tutunca hiç öyle durmuyor hocam. Titreşim modu, kablosuz oluşu ve fonksiyonel tuşları olması da cabası. Bence F710 gayet iyi bir alternatif.
Hocam, dediğim gibi genellikle PES, Fifa değilde, hikayeli oyunlar oynayacağım. Eski bir kol sıkıntı yaşatırmı diye endişeleniyorum. Sonuçta 2. el alacağım ve iade hakkım olmayacak.

GameSir T4 Pro öneririm.
Hocam, marka pek bilinmedik bir marka sorun yaşarmıyım acaba?

Hocam, dediğim gibi genellikle PES, Fifa değilde, hikayeli oyunlar oynayacağım. Eski bir kol sıkıntı yaşatırmı diye endişeleniyorum. Sonuçta 2. el alacağım ve iade hakkım olmayacak.

Hocam, marka pek bilinmedik bir marka sorun yaşarmıyım acaba?
Hocam ben de zaten hikayeli oyun için vs. kullanıyorum. Titreşim modu oyunun atmosferi daha iyi yansıtıyor bence. Ayrıca GTA 5'de de araba sürerken fonksiyonel tuşları çok keyifli oluyor. Ben daha bir sorun yaşamadım gamepad de.

Hocam ben de zaten hikayeli oyun için vs. kullanıyorum. Titreşim modu oyunun atmosferi daha iyi yansıtıyor bence. Ayrıca GTA 5'de de araba sürerken fonksiyonel tuşları çok keyifli oluyor. Ben daha bir sorun yaşamadım gamepad de.
Anladım hocam, zaten 300 TL ye yakınlarımdaki birinden ayarladım sayılır. Onu almak benim için iyi olabilir :). Bu arada hocam pillerin ömrü ortalama ne kadar gidiyor?

Anladım hocam, zaten 300 TL ye yakınlarımdaki birinden ayarladım sayılır. Onu almak benim için iyi olabilir :). Bu arada hocam pillerin ömrü ortalama ne kadar gidiyor?
Ben kasım ayında satın almıştım, Duracell pil ile gönderdiler ve hala daha bitmedi pilleri. Bu arada bütçeniz 500 ise sıfır almanız daha mantıklı olur hocam.

Hocam, zaten 2. el dediğime bakmayın. Demesine göre kendisine hediye gelmiş ve hiç kutusunu açmadan satıyor.
300 TL hiç açılmamış bir ürün için az değil mi? Kolun fiyatı zaten 500'den başlıyor yani en azından bir 350 TL falan olurdu. Bana pek güven vermedi ama siz güveniyorsanız alabilirsiniz tabii.

Geri
Yukarı