500 TL klavye önerisi

Bütçe
500

Gölgehan

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi forumlar dilerim.
Başlıkta da belirttiğim gibi ortalama 500 TL klavye bakıyorum. Aşırı olmaması kaydıyla üstünde veya altında olabilir tabii ki. İsteklerimde bulunabilir mi bilmiyorum ama, özellikle bilek desteği ve Türkçe Q dizilim olması önemli. Switch ise pek önemli değil. Red olursa iyi olur ama Blue veya farklı renk olması da sorun olmaz. Ama membran olmazsa sevinirim. Foruma bakmadan önce aklımda https://www.hepsiburada.com/rampage-hydra-r6-plus-full-rgb-usb-oyuncu-mekanik-klavye-p-HBV00000GLCL3 bu klavye vardı ama birçok konuda Rampage almayın denilmiş. Kalitesiz sanırım diye hafiften vazgeçtim.
Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.

Rampage'e bulaşmayın sizin için GK 500 biçilmiş kaftan. GK 500 arada 400'e düşüyor indirim kovalayabilirsin.
100 TL daha koyarsanız;

Son düzenleme:
Öncelikle herkese iyi forumlar dilerim.
Başlıkta da belirttiğim gibi ortalama 500 TL klavye bakıyorum. Aşırı olmaması kaydıyla üstünde veya altında olabilir tabii ki. İsteklerimde bulunabilir mi bilmiyorum ama, özellikle bilek desteği ve Türkçe Q dizilim olması önemli. Switch ise pek önemli değil. Red olursa iyi olur ama Blue veya farklı renk olması da sorun olmaz. Ama membran olmazsa sevinirim. Foruma bakmadan önce aklımda https://www.hepsiburada.com/rampage-hydra-r6-plus-full-rgb-usb-oyuncu-mekanik-klavye-p-HBV00000GLCL3 bu klavye vardı ama birçok konuda Rampage almayın denilmiş. Kalitesiz sanırım diye hafiften vazgeçtim.
Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.
masada sabitse kablolu götürüyorsanız kablosuz ben kablosuz kullanıcısıyım ort 60cm uzaktayım sorunsuz saniyede tane tuşa 20saniye boyunca abanırsanız tüm tuşlara takılyor ama mesafeyi 20cm yapınca yağ gibi akıyor

GK500 alabilirsiniz.

Yurt dışı.

Ben bu bütçeye bunu aldım küçük bir klavye arıyorsanız çok iyi bir tercih optik Switch'lere sahip.

Not: Ne yazık ki Türkçe dizilişe sahip değil ikisi de.

Sitede görünen resimler genelde İngilizce Q ama birkaç videoda Türkçe Q olduğunu gördüm. Sorunsuz gelirse almayı düşünüyorum sanırım. Teşekkürler.

Rampage'e bulaşmayın sizin için gk 500 biçilmiş kaftan. Gk 500 arada 400'e düşüyor indirim kovalayabilirsin.
100 TL daha koyarsanız;

İndirimle almam güzel olur AOC almayı düşünüyorum şimdilik. Teşekkürler tavsiyen için.

Masada sabitse kablolu götürüyorsanız kablosuz ben kablosuz kullanıcısıyım ort 60cm uzaktayım sorunsuz saniyede tane tuşa 20saniye boyunca abanırsanız tüm tuşlara takılyor ama mesafeyi 20cm yapınca yağ gibi akıyor.

Kablosuz oyuncu ekipmanı pek düşünmüyorum zaten de, bir tavsiyede de bulunmamışsın sanırım?

GK500 alabilirsiniz.

Yurt dışı.

Ben bu bütçeye bunu aldım küçük bir klavye arıyorsanız çok iyi bir tercih optik Switch'lere sahip.

Not: Ne yazık ki Türkçe dizilişe sahip değil ikisi de.

GK500'ün birkaç videoda Türkçe dizilimli olduğunu gördüm, Türkçe dizilim satan bir site bulamaz mıyım? Diğer klavye içinde küçük düşünmüyorum numpad olması iyi olur. Teşekkürler.

Redragon ilk kez duydum güvenilir marka mı?

Geri
Yukarı