500 TL Kule Tipi Soğutucu Önerisi

Saçma bir tavsiye olacak fakat, Snowman'ın soğutucularına bakabilirsin Çin Mali ucuz, 10 20 tane kullanmışımdır hiçbiri üzmemişti.

Montaj konusunda sorun yaşadınız mı? Sıcaklıklar nasıl? Sıvı soğutmayla 4.2 Ghzde 45-50 derecelerde kullanmaya alıştım ben şimdş stock soğutucuyla stock hızda 60-70 görmek canımı sıkıyor 😃
İlk soğutucu montajı deneyimim olduğu için biraz uzun sürdü ama bir sorun yaşamadım.

Sıcaklık konusu bulunduğun bölge ve kasana göre belki sende daha düşük olabilir ama bende şu an 4.0GHz OC yapılmış halde Cinebench testinde 55 derece oluyor. 4.2GHz için işlemci silikonum yetmiyor 😀

Bu arada bende stok soğutucu ile stok hızda oyunlarda 74-76 dereceleri görüyordu, stres testinde zaten sistem kapanıyordu. Sizin stok soğutucu ile aldığınız değerler de bence iyi sayılır.

Bu ürün alınır mı?
Arctic Freezer 34 eSports Duo Intel/AMD CPU Soğutucu - outletİlan No: 854389025
Arctic Freezer 34 eSports Duo Intel/AMD CPU Soğutucu - outlet - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 854389025
Bu soğutucu genel olarak tavsiye edilen kaliteli bir soğutucudur alabilirsin. Ben de seninle aynı işlemciyi kullanıyorum soğutucu olarak 2. El H410R RGB almıştım boşta 32-33 derece yükte de 55i geçmedi. GTA5 ultra ayarlarda denedim ve Forza Horizon 3. Çok harcamak istemem dersen dediğim soğutucuyu 2. El kovalayabilirsin.

Atıığın ilandakini almak istersen iyice bak derim bakır borularında bir sorun var gibi işlemciye temas eden tarafta.

Yeni konular

Geri
Yukarı