500 TL Mekanik Klavye Önerisi

Luciferss

Kilopat
Yakın zamanda klavyemi değiştirmek istiyorum. Bazı mekanik klavyelere bakındım ama biraz arada kaldım, sizden de tavsiye almak istedim. Bütçem maksimum 500 lira. Brown Switch olmasını tercih ederim. Ses açma kısma veya bu tarz işlevleri atayabileceğim makro tuşları olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
HyperX Alloy Elite Kırmızı LED modelini alabilirsin. Üzerinde medya tuşları ve ses ayarı var. Brown değil ancak kırmızı Cherry MX bir klavye: Hyperx Alloy Elite Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA

Bütçenizi biraz arttırabilirseniz MK750 modelimiz bu ay içerisinde indirimde. Bu tarz modellerin şu an normal satış fiyatı 1000 lira civarında.

Cooler Master MasterKeys MK750 Mekanik RGB TR Gaming Klavye | ITOPYA
Nereye 1000 Lira civarında. :) Siz de bazen kendi ürünlerinizi önereceksiniz diye abartıyorunuz. Medya tuşlu, ses scrollu olan, metal kasa, RGB ve RGB şeritli, bilek destekli, Cherry MX Red, çanta hediyeli HyperX Alloy Elite dediğiniz klavyeden şu an daha ucuz: HyperX Alloy Elite RGB Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA

HyperX Alloy Elite Kırmızı LED modelini alabilirsin. Üzerinde medya tuşları ve ses ayarı var. Brown değil ancak kırmızı Cherry MX bir klavye: Hyperx Alloy Elite Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA

Nereye 1000 Lira civarında. :) Siz de bazen kendi ürünlerinizi önereceksiniz diye abartıyorunuz. Medya tuşlu, ses scrollu olan, metal kasa, RGB ve RGB şeritli, bilek destekli, Cherry MX Red, çanta hediyeli HyperX Alloy Elite dediğiniz klavyeden şu an daha ucuz: HyperX Alloy Elite RGB Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA

Kendi ürünlerimizi sadece önermek ile kalıyoruz. Hiç bir şeyi abarttığımız yok. Zaten böyle davranışlarda bulunuyor olsaydık, burada bu kadar uzun süre hizmet veremezdik.

CORSAIR K70 RGB MK.2 Türkçe Cherry MX Red Gaming Mekanik Klavye

Steelseries Apex M750 TKL İngilizce Q Oyuncu Klavyesi

Logitech G513 RGB Gaming Mekanik Linear Switch Türkçe Q Klavye

Logitech G910 Orion Spectrum RGB Gaming Klavye

Asus ROG Strix Flare Aura Sync RGB Cherry MX Red Switch Mekanik Türkçe Q Gaming Klavye

Razer Blackwidow Elite RGB Mekanik Oyuncu Klavyesi

Buyrun. Bunlar fiyatı 1000 liraya yaklaşan bizim ürünümüz ile benzer ürünler. HyperX kampanya yapmışsa veya fiyatı düşük tutmuş ise bu, bizim kendi ürünümüzü "ABARTARAK" övdüğümüzü göstermez.

Forumda saygı kuralları çerçevesinde, kendi ürünümüzü abartmadan, başka markaları kötülemeden sizlere ürün öneriyoruz ve sadece önermek ile kalıyoruz. Karar her zaman son kullanıcıya aittir. Ayrıca yardıma ihtiyacı olan kullanıcılara da yardım için buradayız. Biz her zaman saygı çerçevesi ve etik kurallar içerisinde davranıyoruz. Lütfen sizde böyle ufacık şeyler yüzünden imajımıza ufacık zarar vermeye çalışmayın.

İyi forumlar.

Kendi ürünlerimizi sadece önermek ile kalıyoruz. Hiç bir şeyi abarttığımız yok. Zaten böyle davranışlarda bulunuyor olsaydık, burada bu kadar uzun süre hizmet veremezdik.

CORSAIR K70 RGB MK.2 Türkçe Cherry MX Red Gaming Mekanik Klavye

Steelseries Apex M750 TKL İngilizce Q Oyuncu Klavyesi

Logitech G513 RGB Gaming Mekanik Linear Switch Türkçe Q Klavye

Logitech G910 Orion Spectrum RGB Gaming Klavye

Asus ROG Strix Flare Aura Sync RGB Cherry MX Red Switch Mekanik Türkçe Q Gaming Klavye

Razer Blackwidow Elite RGB Mekanik Oyuncu Klavyesi

Buyrun. Bunlar fiyatı 1000 liraya yaklaşan bizim ürünümüz ile benzer ürünler. HyperX kampanya yapmışsa veya fiyatı düşük tutmuş ise bu, bizim kendi ürünümüzü "ABARTARAK" övdüğümüzü göstermez.

Forumda saygı kuralları çerçevesinde, kendi ürünümüzü abartmadan, başka markaları kötülemeden sizlere ürün öneriyoruz ve sadece önermek ile kalıyoruz. Karar her zaman son kullanıcıya aittir. Ayrıca yardıma ihtiyacı olan kullanıcılara da yardım için buradayız. Biz her zaman saygı çerçevesi ve etik kurallar içerisinde davranıyoruz. Lütfen sizde böyle ufacık şeyler yüzünden imajımıza ufacık zarar vermeye çalışmayın.

İyi forumlar.
k70 MSI Mystic Sync ile uyumlu mu acaba?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı