500 TL Modem Önerisi

Blecade

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar fiber destekleyen bir modem alacağım. Şu an kullandığım modem çok eskidi. Fakat modemi salona koyunca benim odam dışında heryerde çekiyor, benim odamda çekmiyor. Benim odama alıncada sadece 2 tane odada çekiyor. Modemi salona koymayı düşünüyorum ve odamada bir şekilde ethernet bağlantısı sağlamayı düşünüyorum. Router bu konuda işe yarar mı? Yararsa nasıl bağlayabilirim? Arada sırada oyun oynarken pingim yükseldiği için Wi-Fi' yi kapatıyorum. Bunuda göz önüne alarak önerilerde bulunursanız sevinirim. Bütçem maximum 500TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pek Zyxel düşünmüyorum. Çok uzun süredir AirTies kullandığım için AirTies marka almak istiyorum. Çünkü AirTies arayüzünde bir sürü şey yapabiliyorum. Aynılarını Zyxel' de de yapabileceğimi biliyorum fakat AirTies' in arayüzünü öğrendim. AirTies önerirseniz sevinirim.

Henüz almadım. Şu an oturduğum yerde SuperOnline fiber çalışması var. Fiber internet geldiğinde interneti modemle alabilirim. Eğer öyle yaparsam yeni modem almayacağım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı