500 TL oyuncu kulaklığı önerisi

bilememkardes

Centipat
Oyuncu kulaklığı olacak lakin mikrofonlu olursa sevinirim. 50 aşağı - 50 yukarı fiyat oynamaları fark etmez. Uzun bir süre götürecek, bilindik marka olursa çok iyi olur.

7.1 eğer sanal 7.1 ise hiç olmasın daha iyi.

knk 50MM sürücüsüyle game power wihawk tavsiye ederim. 50 mm sürücüsü var 1 tık fazla yüksek ses var titresim filan var bass var çok güçlü 15k hz kadar dayanıyor kulağına filan tam oturuyor. kendi yazılımı ile özel ayar yapabilirsin
Ben de buna benzer bir gamepower kulaklık vardı ve üstteki o sünger yeterli değildi. Nasıl bir his bilmiyorum ama ağırlık yapıyordu. Eğer bu ürünü kullanıyorsan öyle bir durum yaşadın mı?

knk 50MM sürücüsüyle game power wihawk tavsiye ederim. 50 mm sürücüsü var 1 tık fazla yüksek ses var titresim filan var bass var çok güçlü 15k hz kadar dayanıyor kulağına filan tam oturuyor. kendi yazılımı ile özel ayar yapabilirsin
ben 1 yıldır kullanıyorum hiç bir sekilde cızırtı filan yok ister kumandadan titresim aç ve ya kapat
Ben de buna benzer bir gamepower kulaklık vardı ve üstteki o sünger yeterli değildi. Nasıl bir his bilmiyorum ama ağırlık yapıyordu. Eğer bu ürünü kullanıyorsan öyle bir durum yaşadın mı?
knk bunun süngerleri cidden rahat hiç sıkmıyor yumuşak ve tam oturuyor youtube dan videolara bakabilirsin

Gamepower Kizaru ya da Gamepower Mihawk alabilirsin.F/P açısından da en iyilerdendir. Çoğu donanım kanalında inceleme videoları vardır. YT'den videolarına bakıp ikisinden birini almanı öneririm.
Gamepower kizaru fiyat:
Gamepower Mihawk fiyat:

Geri
Yukarı