500 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Uzun araştırmalar sonunda razerın özellikleri ve dış görünüşü çok hoşuma gitti. Fiyat olarak gamepower daha mantıklı gelmesine rağmen fiyat bandımı aşarak 600 tyle razer blackshark v2x aldım. Aklımda kalacağına kulağımda kalsın :)

Uzun araştırmalar sonunda Razer'ın özellikleri ve dış görünüşü çok hoşuma gitti. Fiyat olarak Gamepower daha mantıklı gelmesine rağmen fiyat bandımı aşarak 600 tyle Razer BlackShark v2X aldım. Aklımda kalacağına kulağımda kalsın :)

Hayırlı olsun hocam. İyi günlerde kullanın.

Uzun araştırmalar sonunda Razer'ın özellikleri ve dış görünüşü çok hoşuma gitti. Fiyat olarak Gamepower daha mantıklı gelmesine rağmen fiyat bandımı aşarak 600 tyle Razer BlackShark v2X aldım. Aklımda kalacağına kulağımda kalsın :)

Hocam nasıl kulaklık, kullanabildiniz mi? Ben de kulaklık arıyorum da 400 500 TL bandında. Hem oyun hem film şarkı vs. için iyi mi? Kulakta rahat mı?

Hocam nasıl kulaklık, kullanabildiniz mi? Ben de kulaklık arıyorum da 400 500 TL bandında. Hem oyun hem film şarkı vs. için iyi mi? Kulakta rahat mı?

Daha yeni almış gelmemiştir bile ama ben kullanıyorum özetliyim oyun için şahane, mikrofonu çok iyi, kulak ağrıtmıyor rahat, film ve müzik için yeterli

Teşekkür ederim hocam 600 TL ama fiyatı çok geldi. RGB'si olsa bari alınırdı belki.

Geri
Yukarı