500 TL oyuncu mouse önerisi

Bütçe
0-500

World_of_dark79

Centipat
Daha fazla  
Elim ortalama bir 16 17 yaşındaki birinin eli ile aynı boyutlarda ve genel olrak FPS türü oynular oynuyorum. Valorant, CS gibi oyunlarda ani flick attığımda saçma sapan şeyler yapmayacak, sensörü güzel bir fare arıyorum. Listemde şu an Logitech G102 ve SteelSeries Rival 3 var. Bunların yanında sizlerin de başka fare önerilerinizi bekliyorum.

Şu an kullandığım fare biraz kötü ama elime tam oturuyor, aşağıya fotoğrafını koyacağım. Bu fareyi baz alarak bir öneride bulunursanız sevinirim.

Son olarak şu an listemde bulunan Logitech G102 ve steelseres Rival 3 konusunda biraz kararsızım acaba bunlar iyi mi kötü mü? Elime tam oturur mu oturmaz mı? Sensörleri iyi mi değil mi? Tam bilmiyorum, nereye baksam sensörlerini bulamadım. Bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• polosmart-pgm02-eagle-optik-kablolu-oyuncu-mouse-kirmizi-mouse-pad-x.jpg
    polosmart-pgm02-eagle-optik-kablolu-oyuncu-mouse-kirmizi-mouse-pad-x.jpg
    18,3 KB · Görüntüleme: 25
Elim ortalama bir 16 17 yaşındaki birinin eli ile aynı boyutlarda ve genel olrak FPS türü oynular oynuyorum. Valorant, CS gibi oyunlarda ani flick attığımda saçma sapan şeyler yapmayacak, sensörü güzel bir fare arıyorum. Listemde şu an Logitech G102 ve SteelSeries Rival 3 var. Bunların yanında sizlerin de başka fare önerilerinizi bekliyorum.

Şu an kullandığım fare biraz kötü ama elime tam oturuyor, aşağıya fotoğrafını koyacağım. Bu fareyi baz alarak bir öneride bulunursanız sevinirim.

Son olarak şu an listemde bulunan Logitech G102 ve steelseres Rival 3 konusunda biraz kararsızım acaba bunlar iyi mi kötü mü? Elime tam oturur mu oturmaz mı? Sensörleri iyi mi değil mi? Tam bilmiyorum, nereye baksam sensörlerini bulamadım. Bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim.

Logitech G102 Rival 3 asla bakmayın hocam asla önermem.

@Error hocamın önerdiğini alın.

Az önce de böyle bir konu açılmıştı. Rival 3 almanızı önermem lod sorunu varmış ve hantal yani biraz ağır bir mouse. O yüzden Logitech bakabilirsiniz ya da alttaki önerilerime bakabilirsiniz.
1: RAZER Rz01-03340100-r3m1 Deathadder V2 Mını Oyuncu Mouse Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Razer V2 mini benim elime küçük derseniz az daha çıkarak bunu da alabilirsiniz:
2: https://www.google.com/url?url=https://www.trendyol.com/razer/deathadder-essential-6400-dpi-kablolu-siyah-gaming-mouse-rz01-03850100-r3m1-p-3580506?boutiqueId=61&merchantId=180826&storefrontId=1&countryCode=TR&language=tr&gads=true&rct=j&q=&esrc=s&sa=U&ved=0ahUKEwi44uCEn-P-AhVKVfEDHXSfD2UQguUECLsL&usg=AOvVaw0RPqx5YbeJjusr1M6smIZ4

3: XPG Slingshot 12000 DPI 6 Tuş RGB Optik Kablolu Gaming (Oyuncu) Mouse - incehesap.com

not : @Error hocamın attıklarına da mutlaka bakın bu işten anlayan biri :D

Yukarida atilan M625 PMW3360 ve M800 gayet iyi bu butcede. Ayriyetten asagidaki urun de iyidir biraz daha butceyi asarsan.

Blody T60 bak derim.
O fare drag click olduğu için önermem.

O seti sakın almayın. Pişman eder.

Bunu öneririm.

Bütçe artarsa çok iyi bir seçenektir kendisi.
Az önce de böyle bir konu açılmıştı. Rival 3 almanızı önermem lod sorunu varmış ve hantal yani biraz ağır bir mouse. O yüzden Logitech bakabilirsiniz ya da alttaki önerilerime bakabilirsiniz.
1: RAZER Rz01-03340100-r3m1 Deathadder V2 Mını Oyuncu Mouse Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Razer V2 mini benim elime küçük derseniz az daha çıkarak bunu da alabilirsiniz:
2: https://www.google.com/url?url=https://www.trendyol.com/razer/deathadder-essential-6400-dpi-kablolu-siyah-gaming-mouse-rz01-03850100-r3m1-p-3580506?boutiqueId=61&merchantId=180826&storefrontId=1&countryCode=TR&language=tr&gads=true&rct=j&q=&esrc=s&sa=U&ved=0ahUKEwi44uCEn-P-AhVKVfEDHXSfD2UQguUECLsL&usg=AOvVaw0RPqx5YbeJjusr1M6smIZ4

3: XPG Slingshot 12000 DPI 6 Tuş RGB Optik Kablolu Gaming (Oyuncu) Mouse - incehesap.com

not : @Error hocamın attıklarına da mutlaka bakın bu işten anlayan biri :D
Essential mı ne yaptın hocam sen. Scroll tuşu sorunlu ve eski bir fareyi önermişsin :(

Araştırırken bir fareye daha denk geldim https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-aoc-agm700-agon-rgb-optik-oyuncu-fiyati,836211358.html
Bu fare 400 IPS değerine sahip 3389 sensörünü kullanıyor tek sıkıntı şey elime uygun mu değil mi onu pek kestiremiyorum.

Normalde bu arkadaşımızın önerdiği fareyi almayı düşünüyordum ama yukarıda linkini verdiğim fareyi görünce biraz kararsız kaldım hangisi daha yararlı olur benim için bir bilgisi olan varsa yazabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı