500 TL Router Önerisi

Mamaqiyus

Hectopat
Makaleler
2
Selamlar.

100 Mbps internet için router bakıyorum. Modem odama çok uzak kalıyor o yüzden routerı kendi odama koyup ethernet ile pc ye bağlayacağım. (Bütçe 200-500 ne kadar ucuzsa o kadar iyi olur.)

Önerilerinizi bekliyorum.

Selamlar.

100 Mbps internet için router bakıyorum. Modem odama çok uzak kalıyor o yüzden routerı kendi odama koyup Ethernet ile PC'ye bağlayacağım. (bütçe 200-500 ne kadar ucuzsa o kadar iyi olur.)

Önerilerinizi bekliyorum.

TP-Link AV600 öneririm. 100 Mbps hızın 90 Mbps'ini rahatlıkla veriyor.

Fiyatını hak ediyor mu sizce ? Mi Wifi 4A ile kıyasalarsak bu mu daha mantıklı bir seçim olur ?
TP-Link AV600 öneririm. 100 Mbps hızın 90 Mbps'ini rahatlıkla veriyor.
Şekli hoşuma gitti. Yerdeki üçlü prize takarsam yine de faydalanabilir miyim ? Yüksek bir yerde olması şart mı ?

Fiyatını hak ediyor mu sizce? Mi Wi-Fi 4A ile kıyasalarsak bu mu daha mantıklı bir seçim olur?

Şekli hoşuma gitti. Yerdeki üçlü prize takarsam yine de faydalanabilir miyim? Yüksek bir yerde olması şart mı?

Hiç fark etmez çünkü Wi-Fi sinyali kullanmıyor. Elektrik hattı üzerinden interneti geçirdiği için istiyosanız 5 kat üste takın yine de çalışır.

Peki aynı zamanda Wireless sinyalini de arttıran bir modeli var mı?

Var tabii onlarında 1-2 tanesini kullandım ancak verim oldukça düşüktü. Bütçeniz varsa kesinlikle bunu öneririm hem AV600 sadece Ethernet ile kullanılmıyor yanlış anlaşılmış olabilir elektrik üzerinden interneti iletip fişe taktığınız yerde 2 adet Ethernet girişinin yanında Wi-Fi yayınıda yapıyor. Klasik sinyal arttırıcılardan özellik olarak hiçbir farkı yok. Verimi çok daha yüksek ve menzili çok çok daha uzun.

Yeni konular

Geri
Yukarı