500 TL Ryzen 5 2600 için İşlemci Soğutucu Tavsiyesi

Bende R5 2600 için Corsair h115i pro rgb modelini düşünüyorum. Ses olarak baya sessiz bir sıvı soğutma, 20.7 db yükte. Alınabilir mi ne dersiniz?
Hocam ben hala araştırmaktayım. Açıkçası bir soğutucuyu gördükten sonra internetten araştırdığımda hep başka bir soğutucu öneriliyor, soğutucular arasında savruluyorum şuan 😄

Hocam ben hala araştırmaktayım. Açıkçası bir soğutucuyu gördükten sonra internetten araştırdığımda hep başka bir soğutucu öneriliyor, soğutucular arasında savruluyorum şuan [emoji1]
Evga bakıyordum. Clc 280 modeli. Soğutması iyi ancak helikopter gibi ses çıkartmasını istemiyorum [emoji3]. Bu model hoşuma gitti. Evet hava akımı çok iyi değil ancak dB seviyesi mükemmel. Kasada 2 adet Phanteks fan var şu an. Corsair h115i pro alınca öne takıp, üst kısma Phanteksleri takıp, egsoza da Noctua NF-S12A PWM alacağım. Aşırı sessiz ve soğutma olarak da gayet yeterli olacak bence :)

Çok teşekkür ediyorum inceleyeceğim hepsini tek tek, sağolun.
Evga bakıyordum. Clc 280 modeli. Soğutması iyi ancak helikopter gibi ses çıkartmasını istemiyorum [emoji3]. Bu model hoşuma gitti. Evet hava akımı çok iyi değil ancak dB seviyesi mükemmel. Kasada 2 adet Phanteks fan var şu an. Corsair h115i pro alınca öne takıp, üst kısma Phanteksleri takıp, egsoza da Noctua NF-S12A PWM alacağım. Aşırı sessiz ve soğutma olarak da gayet yeterli olacak bence :)
Hayırlısı olsun. Ben niyeti bozdum, acaba bütçeyi arttırıp Cooler Master Masterliquid Lite 240 mı alsam diye düşünüyorum :D

Çok teşekkür ediyorum inceleyeceğim hepsini tek tek, sağolun.

Hayırlısı olsun. Ben niyeti bozdum, acaba bütçeyi arttırıp Cooler Master Masterliquid Lite 240 mı alsam diye düşünüyorum :D
Onu da düşündüm ancak almışken daha iyi ve kaliteli bir şey almak istiyorum. O yüzden tercihim Corsair olacak sanırım. Ne alırsan al önce içine sinsin bro.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı