500 TL sıvı soğutucu önerisi

35mm fanların stok yüksekliği ile fanlar yukarı biraz kaldırılarak 40mm'e kadar çekilir gövde uzunluğundan da kısılmış zaten 70mm kadar uzunluk var sağ ve sol için uyumluluk sağlar bence.
Ek olarak Ninja 5 kesinlikle 620 TL etmez ve o paraya alınmaz. O soğutucunun ederi 450 TL. Fuma 2 ondan daha performanslı olduğu halde Fuma 2'den bile daha pahalı.

• Freezer 34 fiyatını hak etmiyor.
  • Fuma 2 bütçesini aşıyor, ayrıca bunu alacaksa RAM bilgisi de vermeli.
  • SE-207 için de RAM bilgisi vermesi gerekiyor. Ki bütçesini aşıyor.

Aynı şekilde Freezer 34 hak etmiyor. MA410P hakkında bilgim yok.

Sadece NZXT olduğu için 120mm bir sıvı soğutmaya o para verilmez maalesef. Bu arada, çoğu üst seviye hava soğutma, 240mm sıvı soğutmayı bile geçiyor.

Bütçem olsa attığın ürün yerine şunu alırım NZXT X42'yi bir güzel tokatlarım.

RAM bilgisi vermeli bu soğutucu için de. RAM'lerin üstünü örtecek büyüklükte çünkü.

Bu arada Gametech'in kendi sitesinde ürün hakkında hiçbir bilgi yok. Sıvı soğutma desteği de yok, hava soğutma desteği de. Hepsiburada ve N11 gibi yerler yazmış ama onların doğru olduğuna emin olamadım pek.

Şu soğutucuyu kimse atmamış nedense.

Mini ITX anakartlarda bile RAM'lere çarpmıyor. 154mm yüksekliğe sahip. 160mm belirtilmiş Hepsiburada ve N11'de.

Eki Görüntüle 924331

Benim yazdıklarımı doğru oku lütfen.
140 mm olan 1000 TL attım zaten 120 mm olan 600 TL ve malzeme kalitesi iyi değil o kadar iyi soğutmuyor.
Overclock yapacaksa o sistemde sıvı soğutmayı biraz pahalı baksın derim yoksa hava soğutma gibi performans alır.
Eğer overclock olmayacaksa bu sistem hava soğutma yeterlidir

Benim yazdıklarımı doğru oku lütfen.
140 mm olan 1000 TL attım zaten 120 mm olan 600 TL ve malzeme kalitesi iyi değil o kadar iyi soğutmuyor.
Ee? 120mm kalitesiz diyerek otomatik olarak 140mm'lik ürüne yani 1000 TL'lik ürüne yönlendirmiş oluyorsun. 1000 TL bütçeye de o attığın 140mm'yi çok rahat geçen bir ürün attım. Sizde olunca en iyisi olmuyor. NZXT olduğu için para bayılmaya da gerek yok.

Ee? 120mm kalitesiz diyerek otomatik olarak 140Mm'lik ürüne yani 1000 TL'lik ürüne yönlendirmiş oluyorsun. 1000 TL bütçeye de o attığın 140Mm'yi çok rahat geçen bir ürün attım. Sizde olunca en iyisi olmuyor. NZXT olduğu için para bayılmaya da gerek yok.

Ben en iyi sıvı soğutucu demedim zaten sadece iyi dedim.
Alıp almamak ona kalmış istediğini almakta serbest ama iyi bir sıvı soğutucu istiyorsa biraz fiyatlarını 500'den üstü bakmalı NZXT olmasına gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı